Безкоштовна психологічна допомога.

3 января 2016, 14:23
0
22

До уваги внутрішньо переміщених осіб з Криму та Східних регіонів України.

Вимушене переселення - це безумовно значний стрес. Не дарма в народі кажуть, що навіть два добровільних переїзди дорівнюють одній пожежі.

Щоб допомогти адаптуватися на новому місці, зменшити негативний вплив стрессу, досягти психологічної рівноваги та органічно вписатися в нове оточення, Благодійна Організація "Благодійний Фонд Український Дім" безкоштовно надає послуги психологів-практиків і професіоналів вищого рівня акредитації. 
Олена Колос, директор «Благодійного Фонду Український Дім», звертається до кожного, хто мусив покинути свої домівки і відчуває потребу в психологічній підтримці, та зазначає: «У нас працюють кваліфіковані психологи, які зроблять усе можливе, щоб повернути Вас до нормального та повноцінного життя».
Звертайтеся до нашого фонду, за адресою м. Київ, вул. Хрещатик,2, або за телефоном 066 766 99 31 - Заливна Лариса Миколаївна, яка є координатором переселенців зі сходу України та Криму.
Безкоштовна психологічна допомога надається в рамках реалізації ініціативи «Психологічні послуги для внутрішньо переміщених осіб з Криму та Східних регіонів України» за підтримки Програми Розвитку ООН в Україні та Уряду Японії (в межах проекту «Швидке реагування на соціальні та економічні проблеми внутрішньо переміщених осіб в Україні»).

Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.