Невидиме поранення

9 ноября 2015, 12:25
Владелец страницы
0
73

Як відомо, офіційно війни в Украіні нема, проте постраждалих дуже багато. Це не тільки військові які перебували на передовій, до постраждалих можна віднести і іхні сім»ї.

Як відомо, офіційно війни в Украіні нема, проте постраждалих дуже багато. Це не тільки військові які перебували на передовій, до постраждалих можна віднести і іхні сім»ї. Це матері, жінки та діти, рідні яких побували на війні. Це сім»і які втратили домівки, діти які перебували в місцях обстрілів. Це ті люди, які не знали чи помруть вони від кулі, чи від спраги - ховаючись від обстрілів та ворожих солдатів.

 Дуже важлива справа надати не тільки фінансову, а психологічну допомогу цим людям,  щоб вони могли повернутися до нормального, спокійного життя в мирний час. щоб вони віднайшли себе для своєі сім'і, для люблячих сердець.

Саме це питання було темою на міжнародній конференсіі, яка пройшла 29 жовтня в "Украінському Домі". Психологи різних краін ділилися сучасними методами психологічноі допомоги постраждалим, проводили майстер - класи.  Слухачі конференсіі ознайомились з сучасними практиками та методами прикладної психології.

Організатор заходу, Благодійна організація " Благодійний фонд Украінський Дім", реалізувала цей захід за фінансовоі підтримки уряду Японіі, програми розвитку ООН в Украіні, залучивши спеціалістів інституту психологіі імені Г.С. Костюка НАПН Украіни, кризового центру медико-психологічноі допомоги.

Серед запрошених гостей Європейський Інститут Психодрами (pife, _Німеччина), Украінське співтовариство дослідження і розвитку кататимно-імагінативноі психотерапіі, центр психологічноі допомоги "Рівновага", асоціація психодрами.

Головна мета цього заходу – розповсюдити передовий досвід психологів-практиків  різних напрямків серед українських фахівців, щоб якомога більше людей, які потребують допомоги, отримали дієву поміч та відчули себе частиною великої сім»ї, в якій піклуються про кожного.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: психотерапия,Київ,переселенці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.