Кличко підтвердив - київські чиновники порушили закон щодо будівлі театру Сузіря

14 октября 2014, 10:34
Владелец страницы
журналіст
0
54

Таку відповідь отримав від голови КМДА.

Роботи зі зняття аварійних елементів архітектурно-художнього оформлення головного фасаду будинку-пам’ятки на вул. Ярославів Вал, 16-а, де знаходиться театр «Сузір’я», відбулися без відповідних дозволів.

 

Слава Богу, що київська влада почала визнавати, що вона допускає помилки щодо пам’яток і готова карати винуватців. Сподіваюся, що колись таки настане той момент, коли не буде і самих помилок.

 

Балансоутримувач (КП «Керуюча дирекція Шевченківського району») порушив ст. 24 Закону в частині невиконання зобов’язань щодо утримання пам’ятки в належному стані, а також захисту її від пошкодження або руйнації.

 

У зв’язку із виявленими порушеннями та з метою притягнення до відповідальності посадових осіб балансоутримувача Управління охорони культурної спадщини надіслало акт про вчинення правопорушення у сфері охорони культурної спадщини та припис з вимогою усунути порушення.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.