Ідеальне місто. Як мрії перетворити в реальність

16 травня 2014, 16:21
Власник сторінки
0
2247

Київ має асоціюватись з містом, в якому комфортно жити

     У якому місті вам хотілося б жити? Кожен з нас, напевно, не раз уявляв собі це місто -безпечне та комфортне для життя. Давайте пофантазуємо разом. Моє ідеальне місто - зелене, а це означає, що паркам та скверам приділяється особлива увага, тому вони доглянуті постійно: однаково добре прибрані та облаштовані у будні та святкові дні. В таких парках приємно не лише відпочивати, так як і зручні лавочки стоять, і асфальтовані доріжки прокладені, а і просто прогулюватись пізно ввечері, бо ліхтарі є і вони горять!

    Місто не асоціюється з заторами, що наразі надважко уявити жителям мегаполісів. А позбутися  цього стереотипу допомогла європейська практика: в'їзд до центру для автомобілістів платний, а розвитку громадського транспорту приділяється особлива увага. У нас, як і раніше, одна з найнижчих цін у світі на проїзд у метро, автобусах і тролейбусах, усюди з'явилися велодоріжки і велопарковки, а замість забитих автомобілями тротуарів встановлені багаторівневі паркінги.

    У Києві, нарешті, почали переробляти і розділяти сміття. Ми потроху приходимо до розуміння того, наскільки ж шкідливий пластик. Викинута в парку пляшка з-під напоїв буде гнити і отруювати природу 400 років! Чому Сінгапур вважається одним з найчистіших міст на планеті? Та тому що там штраф за викинутий повз урни папірець становить 200 доларів. Думаю, що після таких нововведень легше буде все ж таки точніше прицілюватись до сміттєвих урн, яких по місту, до речі, теж вистачає.

    Звичайно, ми не зможемо стати по-справжньому європейським містом за один день  чи за один рік. Це важка праця багатьох років, але це не має лякати, адже починати цей шлях до змін необхідно вже сьогодні. Впроваджувати якісно нову систему бачення необхідно з молоді: розгорнемо програми допомоги у працевлаштуванні, популяризації спорту і здорового способу життя, підтримаємо та розвинемо освітні ініціативи. У наших силах виростити нове відповідальне покоління.

    Перед Києвом зараз стоїть багато проблем, які належить негайно вирішувати. Та кожна проблема- це завжди виклик. Виклик для кожного з нас. Чи зможемо ми змінити на краще не тільки власне життя, а й життя свого міста, своєї країни? Я вірю, що так. А ви?

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости Киева
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.