Чисті Совські озера

4 мая 2014, 11:01
3
1230

Про те, як проводили черговий суботник та як чекаємо допомоги небайдужих киян

Вчора відбувся черговий суботник! Цього разу ми звільняли від сміття прибережну частину одного з Совських ставків, які вже давно стали зоною екологічного лиха. Навколо водойми зібралися небайдужі та ініціативні особистості, які допомогли очистити місцевість. Як не сумно, але жоден з мешканців прилеглих будинків не виявив бажання прийти та прибирати разом з нами. 
Таким чином, нашими силами за 4 години було зібрано досить велику кількість сміття, але набагато більше ми б могли зробити, залучившись підтримкою небайдужих киян.
Цього разу ми зробили ще один крок у нове життя! Ми живемо в прекрасному місті, яким милуються, захоплюються, пишаються мільйони людей з різних країн. Тож, давайте робити так, щоб наша столиця була об’єктом нашої гордості!
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Новости Киева
ТЕГИ: озера,Соломенка,Київ,суботник
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.