Креативні Чагарі

11 января 2013, 13:49
політконсультант, журналіст
0
1127
Креативні Чагарі

Вражаючі скульптури розрекламували глухе село

Кілька кілометрів дороги. Глухе село на Тернопільщині. Назва відповідає розташуванню. Населений пункт називається Чагарі. У середньовіччі тут справді були непрохідні чагарники. Але люди їх розчистили і почали тут жити. Поряд навіть проходив торговий шлях з Волині у Молдову та Румунію. Нині тут вісім десятків дворів і всього 250 мешканців. 

 
З одного боку села зупинка у вигляді дідка-гриба. Під його шапкою вмостилися хлопець та дівчина. У них можна впізнати Мавку та Лукаша, героїв твору Лесі Українки. 

 
З іншого боку села сидить жаба в оточенні риб та лебедів. А сом навіть капелюха зняв, вітаючи гостей. Ця скульптура стоїть біля озера. А маленьке жабеня тримає п’ять копійок, символ достатку. 

 
Як не дивно, але з цього глухого села планується зробити курорт. У планах будівництво відпочинкового комплексу із сучасною інфраструктурою, справжніми замками, концертними залами, каскадом ставів для купання та розведення різних видів риб. 

 

Окультурює село Михайло Мацієвський. Він родом з Чагарів і саме йому належить ідея прикрасити село скульптурами. Цю ідею реалізував його друг, скульптор Олексій Степанов. 
 

Якщо буде оголошено конкурс на найбільш креативний вказівник населеного пункту або зупинки, то Чагарям, однозначно, гарантоване перше місце. 
Рубрика "Я - Корреспондент" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: Журналисты
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.