Уряд України планує заморозити зарплати, пенсії, соцвиплати до 2028 року!

07 липня 2024, 14:43
Власник сторінки
соціальний експерт
0
371

Про це йдеться у схваленій урядом Бюджетній декларації на 2025-2027 роки...


Уряд України планує відмовитися від підвищення зарплат і пенсій та соціальних виплат до 2028 року!

Про це йдеться у Бюджетній декларації на 2025-2027 роки, яку уряд ухвалив 28 червня, після погодження з МВФ.

 

Мінфін пропонує заморозити прожитковий мінімум та мінімальну заробітну плату і пенсію на рівні 2024 року до 2027 року включно. Якщо це станеться, мінімальна зарплата залишатиметься на рівні 8 000 гривень, прожитковий мінімум – 2920 гривень, а мінімальна пенсія 2361 гривень,  ще на три роки.

Про це йдеться у Бюджетній декларації на 2025-2027 роки. Заморожування соціальних стандартів означає, що ці показники залишатимуться незмінними протягом наступних трьох років, незважаючи на зростання інфляції чи інші економічні фактори.

 

Від  прожиткового мінімуму і мінімальної зарплати  в Україні залежить розмір соціальних виплат і допомог, таких як  пенсії, соціальні допомоги на дітей , допомоги по безробіттю, допомоги малозабезпеченим сім'ям , а також виплати на утримання дітей під опікою і т.п. Заморожування цих соціальних виплат і допомог призведе до того, що ці виплати також не будуть переглядатися до кінця 2027 року.

 

"Заморозка" соцстандартів передбачається нібито задля «економії» бюджетних коштів.

До речі,  навіть одіозний голова комітету Верховної Ради з питань фінансів, податкової та митної політики, «вбивця ФОП» Данило Гетьманцев вважає, що урядові заходи «економії»  є надто жорсткими…

 

Таким чином, Уряд у Бюджетній декларації фактично планує на три роки заморозити соціальні стандарти без заморозки цін і тарифів … Знову вирішення всіх проблем заплановано за рахунок населення, що залишилося в Україні. Інших шляхів урядовці не бачать…

 


 

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: бюджет,МВФ,тарифы,декларация,пенсія,прожитковий мінімум,Мінфін,Уряд України,інфляція,мінімальна зарплата
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.