«Оплески» Лавриновичу звучать досі

12 листопада 2023, 11:11
Власник сторінки
Инженер технолог ракетного топлива
0
51
«Оплески» Лавриновичу звучать досі

Коли вже ми дочекаємося головного від владних структур - ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за свої дії

У своїй статті «Квартирні шахраї аплодують Мін'юсту» рівно 12 років тому я попереджав, що ініціативи в галузі реєстрації майнових прав тодішнього міністра юстиції Лавриновича поряд із позитивними тенденціями можуть призвести до багатьох негативних наслідків.

Сьогодні з жалем маю сказати, що багато застережень матеріалізувалися.

Мені став відомий приклад, коли одне і теж саме приміщення зареєстроване з різними площами і за різними власниками. Один з реєстраторів не довів до кінця свою справу, зробивши запис про нову реєстрацію, але не закінчивши попередню реєстрацію. А нотаріус, посвідчуючи угоду з купівлі-продажу, не перевірив усі записи по даному приміщенню в реєстрі прав на майно.

Хто тепер винний? Виходить що «винен» покупець,який прийшов до нотаріуса і заплатив гроші, не підозрюючи що на реєстрі прав на нерухоме майно сидять дурень на дурні. Або навпаки, розумник на розумнику. І такий порядок було продавлено названим міністром часів президента-втікача.

Але питання навіть не в тому, хто зробив помилки - регістратор чи нотаріус. Питання, що покарання за свої дії, крім сумлінного покупця, ніхто не понесе. Не було і немає такої практики, щоб при законодавчому визначенні певної процедури одночасно виписувалися б і заходи відповідальності за її порушення.

На жаль, я думаю, що випадки подібні до наведеного мною (тим хто зацікавиться можу окремо повідомити подробиці) не поодинокі. Чимало людей страждає з подібними проблемами, а ще є родючий грунт для маси шахраїв нагріти на цьому руки.

Коли вже ми дочекаємося головного від владних структур - ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ за свої дії. Чи вистачило б і судової «реформи», де про відповідальність за свої дії для суддів немає жодного слова?

А сьогоднішнім депутатам до цього немає жодної справи.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.