Новий податок: залізти в "кожну кишеню"!

28 жовтня 2023, 15:40
Власник сторінки
соціальний експерт
0
768
Новий податок: залізти в  кожну кишеню !
Податкова система України потрапила до податкового пекла -п'ятірки найгірших у світі !

У Верховній Раді зареєстровано законопроект про обкладання даниною всіх самозайнятих

Одіозні нардепи Гетьманцев (слуга, голова податкового коміту ВР) та Железняк (голосьонок) своїм законопроектом № 10166 пропонують обкласти податком різні види підробітку та запровадити 6% податок для самозайнятих осіб - кур'єрів, таксистів, фотографів, нянь, перукарів... У списку – 20 видів діяльності. Якщо сума отриманого доходу протягом року перевищить 153 розміри мінімальної заробітної плати, застосовується ставка 18% до суми перевищення.

Обкласти даниною мають намір понад 500 тисяч самозайнятих українців. І спокушають тим, що такі громадяни матимуть змогу отримувати додатковий та нерегулярний заробіток без обов'язкової реєстрації ФОП. Гетьманців вважає, що таке «спрощене оподаткування» стимулює громадян платити податки з нерегулярних доходів, що забезпечить до 10 млрд грн (?) щорічних надходжень до держбюджету…

Головна новація, у тому, щоб онлайн-платформи, від Kabanchik до Glovo та Uber, змусити автоматизовано надавати дані до податкової. А як ще змусити народ платити данину з підробітку?

Це вже друга спроба депутатів протягнути подібні норми. Авторами попереднього законопроекту №8143 була група народних депутатів, серед яких голова Комітету з питань соціальної політики сумнозвісна Третьякова. Проект винесено на розгляд поточної сесії Верховної Ради.

Донедавна в Україні діяв негласний соціальний договір, за яким влада не тиріла дрібничку по кишенях населення, а народ поблажливо ставився до "пустощів" можновладців. Самозайняті особи самі створюють собі можливості для підробітку, не просять у влади ніякої допомоги, Уряд ще економить на них значні кошти, бо не треба виплачувати допомогу по безробіттю.

А коли вже  пішла така гулянка, то є альтернативна пропозиція: треба внести законопроект, який зобов'яже «Слуг» платити податок з їхніх «зарплат у конвертах» та прихованого майна          Надходжень до держбюджету точно більше буде!

До речі, не випадково податкова система України потрапила до податкового пекла -п'ятірки найгірших у світі...- подякуйте таким як Гетьманцев!

Українська податкова система потрапила до групи країн з найбільш пекельними, токсичними податковими системами…

Відповідний рейтинг під назвою Tax Hells Index 2023 ("Податкові пекла 2023") склав американський фонд "1841"...

 

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: онлайн,законопроект,податки,оподаткування,пекло,Партия Слуга народа
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.