Підвищення цін на електроенергію безпідставне!

03 червня 2023, 15:02
Власник сторінки
соціальний експерт
0
362
Підвищення цін на електроенергію безпідставне!
Підвищення цін на електроенергію безпідставне!

Рішення влади з 1 червня вдвічі збільшити тарифи на електроенергію для населення - вкрай цинічне і не обгрунтоване...


Рішення влади майже вдвічі збільшити тарифи на електроенергію в розпал війни – цинічне, а обґрунтування щодо необхідності ремонту й відновлення зруйнованих ворогом енергетичних об’єктів коштом людей – безглузде і не обгрунтоване! 


 Зверніть увагу, що на відновлення тих чи інших енергетичних об’єктів міжнародні партнери надавали відповідне обладнання та фінансування. Зокрема, ЄБРР виділив на це 800 мільйонів євро. Зараз тарифами, прикриваючись війною, фактично покривають масштабне корупційне розкрадання грошей, які українці платять за електроенергію. Найпершою справжньою причиною підвищення ціни на електроенергію стала корпоратизація «Енергоатому». Для цього в лютому Верховна Рада за поданням уряду та при підтримці влади ухвалила відповідний закон. 

 Як тільки слуги олігархів вирвали з рук держави «Енергоатом», так одразу ж було оголошено про підняття тарифу на електроенергію на 83%, майже вдвічі. І це тільки початок... 


 Серед інших причин підвищення тарифів українцям корупційні «націнки», які виставляють у платіжках для населення для збагачення приватних осіб. Це підвищення тарифу, яке прикривається війною і нічого спільного з війною не має, – це ще одна велика корупція за лаштунками, в тіні. У нас власна електроенергія, у нас власний газ, власне вугілля. Ми можемо абсолютно ні від кого не залежати. І ціни у нас завжди були власними. А зараз підвищені тарифів робляться мільярдні капітали, але не Україною! 


 Щоб виправити цю катастрофічну ситуацію, Юлія Тимошенко пропонує одразу після перемоги України над ворогом, зробити 5 кроків. 

 Це, зокрема:

 -Повернути в державну власність «Енергоатом». 
-Провести фінансовий аудит всієї енергосистеми
 – Укренерго, обленерго, генеруючих компаній тощо. 
-Скасувати перехресне субсидування на зелену енергетику. 
-Проаналізувати, на скільки ефективно використовувалось обладнання і фінансування, яке поставлялось на відновлення нашої енергосистеми й точно вирахувати, скільки потрібно ще коштів для того, щоб повністю її відновити, а не відмити гроші на цьому. 
-Поновити модель енергоринку, в рамках якої були складені різні за походженням і ціною види електроенергії у загальний ринок, завдяки якому українцям надавалась електроенергія за найнижчою у Європі ціною. 


 Більш детально на Youtube-каналі. https://youtu.be/xvMQzkx-08k
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: тарифы,Юлія Тимошенко,електроенергія
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.