Комісію за оплату комунальних послуг можна зменшити

05 травня 2023, 18:41
Власник сторінки
Инженер технолог ракетного топлива
0
18
Комісію за оплату комунальних послуг можна зменшити

Розмір комісії постійно зростає

Ми вже порушували питання платіжної системи Портмоне. З одного боку, зручно платити за всі комунальні та інші послуги через свій комп'ютер. З іншого боку, розмір комісії постійно зростає. Вже сягнув 2% від суми платежу. Що робить такий платіж не дуже вигідним. Та й перелік послуг, за які ми платимо через електронні системи, також зростає. Якщо ви бачите, що ось тут можна заплатити БЕЗКОШТОВНО, то в результаті все одно заплатите через Портмоне з 2% комісією. Як із деякими мобільними операторами.

Але ж є й стара система платежів, через Укрпошту. Державні банки також проводять такі платежі. Якщо держава (поки що) є їх власником, то цілком могли б менеджери цих ДЕРЖАВНИХ структур модернізувати свої платіжні системи під електронні платежі. І комісійні могли б бути тоді не більше 1,5%. А громадяни швидко би розібралися, чи хочуть вони платити більше незрозуміло кому. Якщо є державна платіжна система. У якій платіж менший.

Ось це і був би державний підхід до вирішення проблем громадян. Гей ви, що сидите на керівних постах у важливих міністерствах! Вдарте палець об палець, щоб зробити хоча б таку дрібницю на користь народу. Чи нема бажання?

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.