Жінок у військкоми

03 травня 2023, 13:18
Власник сторінки
Инженер технолог ракетного топлива
0
21
Жінок у військкоми

Багато можна знайти вагомих робочих місць для наших захисниць

Прийшла мені раптом одна думка. Ось у гаремах доглядачами завжди були чоловіки. Щоб дивився за жінками. А щоб не задивлявся, їх робили «непрацездатними». Позбавляли дечого суттєвого.

А от військкоми у військкоматах завжди чомусь чоловіки. Щоб стежити за чоловічим процесом призову до армії. Стежать не завжди сумлінно. А іноді вирощують у військкоматах корупцію.

Нещодавно Президент висловив побажання, щоби всіх військових комісарів корупціонерів відправляли на фронт. А з фронту поранених хлопців призначали на їхнє місце. Але знову ж таки мужики прийдуть стежити за мужиками. Щоби не ухилялися від армії.

З іншого боку, на фронті достатньо наших відважних українок. На жаль, є й поранені. І в полоні сиділи. От їх би треба на місця цих військкомів, що прокралися. Уявіть картину: приходить мужик до військової жінки і каже: «Я хочу відкосити від армії...». Якою буде її жіноча думка? Чи відрізнятиметься вона від чоловічої?

До того ж, це буде посиленням нашої гендерної політики, якої так хочуть від нас європейці. Та ще багато можна знайти вагомих робочих місць для наших захисниць. Було б бажання! А ви як думаєте?

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.