Дочекались

02 квітня 2023, 11:38
Власник сторінки
Инженер технолог ракетного топлива
0
29
Дочекались

Ми всі зараз дурні

Ну ось дочекались. Думали як завжди: 1 квітня, день дурня. Так. Ми всі зараз дурні. Ми вже обговорювали, що чиновникам Мінздраву нема чим зайнятися, окрім регулювання рецептів на ліки. А вони зовсім не жартували.

Напередодні пройшла інформація, що з 1 квітня ліки в аптеках будуть відпускатись тільки за електронними рецептами та ще й значно збільшиться перелік «рецептурних» ліків. Зайшов у аптеку і запитав - ось від тиску найпростіше теж за рецептом? Так, говорять. Та мені уявилась картина, як сімейний лікар, який набрав собі 1000 пацієнтів, буде з ними управлятися. А якщо 1800 пацієнтів як це передбачено лімітом для сімейних лікарів? Буде виписувати рецепти вдень і вночі.

Як там наші волонтери? В захваті? Як вони тепер будуть ці ліки купувати та на фронт бійцям доставляти? А оптові аптеки тепер як будуть?

Стара метода чиновників, число яких, згідно закону про бюрократію, лише постійно зростає. Створити нову структуру та надати їй нові функції. А потім все контролювати. Та карати порушників. Або не карати (на окремих умовах).

Наші громадяни не стали чекати «покращення» з електронними рецептами і напередодні 1 квітня атакували по всій країні аптеки скуповуючи необхідні їм ліки у промислових масштабах. Аптеки за день мабуть виконали місячний план з продажу ліків. А може цього і добивались зацікавлені чиновники МОЗ разом з керівниками фармацевтичних кампаній?

Заспокоює тільки одне. За цей місяць квітень розумники з МОЗ ще десять разів змінять ці правила. Ну а нам, як завжди, терпіти. Навіщо?

Поки писав статтю, пішла інформація від МОЗ про те, що вся країна не так все зрозуміла, що вже є рішення Кабміну зі змінами по рецептам. Що все лише на благо громадян. Ну що тут сказати, дива, та й годі…Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.