Монастирский, Єнін, Лубкович - З НИМИ МАЛО СТАТИСЯ НЕ ТАК!

18 січня 2023, 18:22
Власник сторінки
0
244

А тепер вони "герої"...Монастирский, Єнін, Лубкович - З НИМИ МАЛО СТАТИСЯ НЕ ТАК!

Бо як мінімум ці троє із загиблих в сьогоднішній Трагедіі з гвинтокрилом наприкінці лютого 2022 року напевне ЗНАЛИ про «ось-ось Вторгнення РФ», але НЕ ВОЛАЛИ про це «на весь світ», а відсиджувалися!
І тому їм мало бути місце «пожиттєво у параші», або навіть «висіти на Хрещатику»!
Бо будь-хто із посадовців, хто знав на кінець лютого 2022 про ось-ось Вторгнення РФ і не волав про це «на весь світ» — мають отримувати тільки один із двох вищевказаних варіантів! Взагалі — вже мали отримати!
 
«А-ля патріотики»!
Сподіваюся, що з кожною подібною Трагедією, де гинуть Люди (як Дніпрі 14 січня — вже 42 загиблих, чи як сьогодні в Броварах — вже 17 загиблих).- Хоч у одиниць із вас всколихається Розуміння: що НЕ будь нинішньої Війни з РФ (а у відкритому Вторгненні РФії 24.02.2022 винна в першу чергу наша(!) влада!), або навіть перейди ця Війна в гібридну завдяки ПРОТЕКТОРАТу Союзників (а це можливо було зробити вже до травня 2022, якби не наша(!) влада) — то подібних ТРАГЕДІЙ з великою вирогідністю НЕ БУЛО БИ взагалі! А так — їх ще безліч попереду, причому дуже скоро і по всій Україні...
Бо, так як наш народ в масі своїй — «а-ля патріотичне» м'ясо, задурене «миперемагаємо», то Україна продовжує свою Криваву Агонію, ігноруючи навіть спроби до Єдиного Рятівного Шляху — ПРОТЕКТОРАТу Союзників і переводу війни з РФ в гібридний формат!
 :(


 
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Украина,война,Киев,президент,донбасс,Київ,Україна
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.