Угорські праворадикали за єдину Європу і росію.

25 августа 2022, 21:18
Владелец страницы
Favorit005@ukr.net
0
21
Угорські праворадикали за єдину Європу і росію.

Угорські праворадикали за єдину Європу і росію.

11 серпня 2022 року на офіційному Інтернет ресурсі (https://mihazank.hu) праворадикальної угорської політичної партії «Рух – Наша Батьківщина» (Mi Hazánk Mozgalom) було розміщено публікацію заступника голови партії Елода Новака під назвою ««Наша Батьківщина» проведе вирішальний референдум щодо членства в ЄС».

Зокрема, у згаданій статті Елод Новак (депутат Державних зборів (парламенту) Угорщини), наголошує, що Угорщина повинна будувати незалежну національну економіку, окремо від будь-якого федерального устрою, пряма мова: «ембарго проти росії роками завдавало серйозної шкоди вітчизняній економіці. Зараз ЄС зіткнувся з настільки серйозною кризою, що існує небезпека необхідності країнам-членам ділитися своїми джерелами енергії з сусідами. Залишатися залежним членом чи бути вільним – ось у чому питання. Ми все більше відчуваємо колонізацію та експлуатацію ЄС, який втручається у наші внутрішні справи й скасовує наше національне самовизначення, розмиваючи країни в європейські Сполучені Штати замість Європи націй».

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.