Штучне пришвидшення паспортизації Херсонців

24 августа 2022, 14:50
Владелец страницы
Favorit005@ukr.net
0
28
Штучне пришвидшення паспортизації Херсонців

Кровавий папір

Окупаційна влада вигадує нові способи для того, щоб примусити жителів Херсонщини змінити громадянство. Російський паспорт тепер вимагають не тільки при отриманні гуманітарної допомоги.

За словами однієї з херсонок є один з центрів, який знаходиться біля колишнього "Сільпо" на Ушакова. В ньому у суботу жінка бачила черги охочих оформити російський паспорт.

"Черга справді є, вона велика і в основному в цій черзі літні люди, переважно пенсіонери, молодих одна-дві людини. На місцевих жителів тиснуть будь-якими засобами, щоб люди йшли й брали паспорти", - каже херсонка.

Попри заяви окупаційної влади про десятки тисяч охочих отримати російський паспорт, жителі Херсонщини не мають бажання їх брати.

а словами заступника директора Центру близькосхідних досліджень Сергія Данилова, зусилля щодо примусової паспортизації збільшилась в усіх сферах діяльності.

"Військові РФ тепер вимагають за кожну адміністративну дію, соціальну чи суспільну показати паспорт. Видача так званих пенсій, перереєстрація бізнесу - інакше погрожують конфіскувати, або як вони кажуть, націоналізувати бізнес. Також це стосується перереєстрації транспортних засобів, автомобілів приватних і тих, що належать до підприємств. Почали погрожувати вчителям і медикам звільненням, якщо вони не отримають російський паспорт".

До таких антигуманних та антиконституційних дій вдається окупаційна влада.

Все буде Україна. Херсон це Україна.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.