Штучне пришвидшення паспортизації Херсонців

24 серпня 2022, 14:50
Власник сторінки
Favorit005@ukr.net
0
30
Штучне пришвидшення паспортизації Херсонців

Кровавий папір

Окупаційна влада вигадує нові способи для того, щоб примусити жителів Херсонщини змінити громадянство. Російський паспорт тепер вимагають не тільки при отриманні гуманітарної допомоги.

За словами однієї з херсонок є один з центрів, який знаходиться біля колишнього "Сільпо" на Ушакова. В ньому у суботу жінка бачила черги охочих оформити російський паспорт.

"Черга справді є, вона велика і в основному в цій черзі літні люди, переважно пенсіонери, молодих одна-дві людини. На місцевих жителів тиснуть будь-якими засобами, щоб люди йшли й брали паспорти", - каже херсонка.

Попри заяви окупаційної влади про десятки тисяч охочих отримати російський паспорт, жителі Херсонщини не мають бажання їх брати.

а словами заступника директора Центру близькосхідних досліджень Сергія Данилова, зусилля щодо примусової паспортизації збільшилась в усіх сферах діяльності.

"Військові РФ тепер вимагають за кожну адміністративну дію, соціальну чи суспільну показати паспорт. Видача так званих пенсій, перереєстрація бізнесу - інакше погрожують конфіскувати, або як вони кажуть, націоналізувати бізнес. Також це стосується перереєстрації транспортних засобів, автомобілів приватних і тих, що належать до підприємств. Почали погрожувати вчителям і медикам звільненням, якщо вони не отримають російський паспорт".

До таких антигуманних та антиконституційних дій вдається окупаційна влада.

Все буде Україна. Херсон це Україна.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.