«Львіварня» проводить безкоштовні екскурсії для тимчасово переселених українців

24 травня 2022, 10:18
Власник сторінки
0
137
«Львіварня» проводить безкоштовні екскурсії для тимчасово переселених українців

Музей активно співпрацює з волонтерськими організаціями міста та запрошує тимчасово переселених громадян на безкоштовні екскурсії.


Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня» долучився до програми «Прогулянки Львовом», що є частиною партнерства з Львівським туристичним департаментом.


Перші безкоштовні екскурсії для тимчасових переселенців проводилися напередодні свят — 22, 29 квітня та 6 травня. Анонсування заходу відбувалося за реєстрацією в офіційних чатах Львівської міської ради. 


«Відкриття «Львіварні» стало радісною подією не тільки для львів’ян, а й для гостей стародавнього міста. Наш музей — це один із символів мирного життя. Ми щиро радіємо нашим новим відвідувачам. Відгуки і враження від екскурсії у них лише позитивні! А це означає, що ми отримали нових прихильників. Ми продовжуємо брати активну участь у благодійних проєктах та своєю працею допомагати економіці регіону», — прокоментувала ініціативу директорка музею Галина Дорош. 


«Львіварня» – унікальний музейно-культурний комплекс пивної історії в Україні. Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен відвідувач може відчути себе пивоваром, пізнати історію пива та міста Лева. Музей розміщено на вулиці Клепарівська, 18. Працює з четверга по понеділок з 11:00 до 19:00. У разі сигналу повітряної тривоги всі відвідувачі мають дотримуватися правил безпеки та негайно пройти до найближчого бомбосховища.  ***

Carlsberg Ukraine  частина Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. У складі Carlsberg Ukraine заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, сидр  та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Seth&Riley's Garage тощо.

Під час війни в Україні Carlsberg Group ухвалила рішення про припинення бізнесу в росії та вихід із ринку. Carlsberg Group, Carlsberg Foundation та Tuborg Foundation перерахували 75 мільйонів данських крон на допомогу Україні. З 24 лютого Carlsberg Ukraine почала виробляти питну воду й передавати її в різні регіони України. Компанія надає фінансову підтримку благодійним фондам та організаціям у Києві, Львові, Запоріжжі, Харкові, Вінниці й інших регіонах країни задля підтримки гуманітарних ініціатив. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.