«Львіварня» допомагає гуманітарним ініціативам Львова

06 червня 2022, 17:46
Власник сторінки
0
79
«Львіварня» допомагає гуманітарним ініціативам Львова

Музейно-культурний комплекс пивної історії «Львіварня» перераховує 30% від вартості квитків на гуманітарну підтримку Львова.

Внесок гостей музею був примножений компанією Carlsberg. Отримана
благодійна сума була передана КУ Інститут міста для благодійних потреб.

«Львіварня» – один із центрів культурного життя Львова. Керівництво музею вирішило відновити роботу та підтримати і населення міста, і сам Львів. Саме тому 30% доходу від продажу кожного квитка й примножений компанією Carlsberg Ukraine внесок передали до Інституту міста.
«У Львові, як ніколи, ми відчуваємо єднання всіх українців. Після відновлення роботи «Львіварню»
відвідали понад тисячу гостей. Київщина та Харківщина, Донеччина та Чернігівщина, весь наш Південь від Херсона до Одеси — музей об’єднує людей з усієї України. Ми разом — і в цьому наша сила. Разом ми допомагаємо місту і його мешканцям», – розповідає директорка музею Галина Дорош.

Зібрані музеєм кошти направлені на гуманітарні потреби внутрішньо переміщених осіб, а саме –
облаштування містечок для життя на Пулюя та в Сихові у Львові. 19 травня Львівська міська рада спільно з польським урядом відкрили модульне містечко в Сихові, до облаштування якого долучилися «Львіварня» та Carlsberg спільно з Інститутом міста. «Львіварня» – унікальний музейно-культурний комплекс пивної історії в Україні. Завдяки інтерактивним експонатам музею кожен відвідувач може відчути себе пивоваром, пізнати історію пива та міста Лева. Музей розміщено на вулиці Клепарівська, 18. Працює з четверга по понеділок з 11:00 до 19:00.***
Carlsberg Ukraine — частина Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, сидр та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Квас Тарас», Somersby, Seth&Riley's Garage, та інші. Під час війни в Україні Carlsberg Group прийняла рішення про припинення бізнесу в росії та вихід із ринку. Carlsberg Group, Carlsberg Foundation та Tuborg Foundation перерахували 75 мільйонів данських крон на допомогу Україні. З 24 лютого Carlsberg Ukraine почала виробляти питну воду та передавати її в різні регіони України. Компанія надає фінансову підтримку благодійним фондам та організаціям у Києві, Львові, Запоріжжі, Харкові, Вінниці та інших регіонах країни задля підтримки гуманітарних ініціатив. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті https://carlsbergukraine.com/
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
ТЕГИ: благодійність,бізнес
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.