Топменеджер Carlsberg Group Ларс Леманн відвідав Україну

30 травня 2022, 16:21
Власник сторінки
0
103
Топменеджер Carlsberg Group Ларс Леманн відвідав Україну

Ларс Леманн, який займає посаду віцепрезидента регіону Центральної та Східної Європи Carlsberg Group, відвідав Львів та Київ.

У межах бізнес-подорожі в Україну Ларс Леманн відвідав виробництва на Львівському на Київському пивоварних заводах, поспілкувався зі співробітниками, відвідав точки продажу продукції Carlsberg Ukraine та провів спільний онлайн брифінг із  генеральним директором Carlsberg Ukraine Олегом Хайдакіним для співробітників компанії, що відбувся в музейно-культурному комплексі пивної історії «Львіварня».

«Для мене дуже важливо бути сьогодні в Україні. Ніхто точно не знає, як ситуація розвиватиметься у другій фазі війни, але Carlsberg Ukraine адаптується до мінливого середовища. Ми будемо й надалі швидко, віддано та професійно реагувати на численні виклики та можливості для підтримки бізнесу, економіки та українського суспільства. Carlsberg Group продовжить інвестувати в Україну, і під час мого візиту вже обговорювалися конкретні нові інвестиції. Carlsberg Ukraine не тільки поступово відновлює свою діяльність, але й має чіткий план на найближче майбутнє. Ми як компанія прагнемо вийти з війни сильнішими порівняно з тим, якими вступили у війну. Я дуже вражений роботою всіх наших співробітників Carlsberg Ukraine щодо перезапуску та розвитку бізнесу. Ми дякуємо всім за їхній великий внесок і сподіваємось на відновлення миру в Україні», - прокоментував Ларс Леманн.

Під час війни компанія продемонструвала стійкість та ефективно трансформує бізнес-процеси. Carlsberg Ukraine входить у ТОП-25 найбільших платників податків та до переліку компаній, що найбільше допомагають країні.


«Сьогодні Україна відчуває велику підтримку всього цивілізованого світу. Керівництво Carlsberg Group вірить в економічне відродження України. Візит віцепрезидента регіону Ларса Леманна до України — це позитивний сигнал для європейських ділових кіл. Україна має великий потенціал», — прокоментував зустріч Генеральний директор Carlsberg Ukraine Олег Хайдакін.


Київ та Львів — міста, де розташовані великі пивоварні заводи, що належать Carlsberg Ukraine. Візит Ларса Леманна — знак високої оцінки дій команди Carlsberg Ukraine. Це свідчення уваги керівництва великої міжнародної компанії до України та впевненості у її потенціалі.


 ***

Carlsberg Ukraine  частина Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних Груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. До складу Carlsberg Ukraine входять заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, сидр  та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Seth&Riley's Garage, та інші. Під час війни в Україні  Carlsberg Group прийняла рішення про припинення бізнесу в росії та вихід із ринку. Carlsberg Group, Carlsberg Foundation та Tuborg Foundation перерахували 75 мільйонів данських крон на допомогу Україні. З 24 лютого Carlsberg Ukraine почала виробляти питну воду та передавати її в різні регіони України. Компанія надає фінансову підтримку  благодійним фондам та організаціям у Києві, Львові, Запоріжжі, Харкові, Вінниці та інших регіонах країни задля підтримки гуманітарних ініціатив. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті .


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: Новости бизнеса
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.