Кому війна, а кому "мать родна"…

20 апреля 2022, 21:24
Владелец страницы
0
31
Кому війна, а кому  мать родна …
Фото Укрнет

Санкції працюють. Але працюють ефективно недовго. Гроші в росії готові заробляти багато вигодонабувачів не дивлячись на вбивства та безчинства "руського міра".

Враховуючи деяку кількість прибічників путінського режиму санкції використовуються для своєї вигоди багатьма з них. Вони в певній мірі працюють в іншу сторону, або й взагалі перестають працювати, коли російські компанії знаходять обхідний шлях. Такі новини як подвоєння замовлень на нафту зі сторони Індії, готовність підключитися до програми імпортозаміщення Ірану, збільшення кількості перельотів з москви до Сербії, перенесення та відкриття нових юросіб в непросанкційних країнах багато про що говорять. Заробляти на крові українців є багато бажаючих. І не тільки ті хто не ввів санкції. Франція і Німеччина також досить активно продавала озброєння росії з 2015 року не дивлячись на події на Сході України. Війна тоді була не признана, вона і зараз не признана росією не дивлячись на активну агресію. Після 24 лютого світ змінився, нас почали активно підтримувати і душити санкціями росію. Та завжди залишатимуться ті хто захоче отримати з цього вигоду і непризнаватиме терорру до останнього. Для багатьох гроші не пахнуть…

Не дивлячись на кількість введених точкових і персональних санкцій необхідно вводити санкції проти вигодонабувачів (в першу чергу і в Україні) від ведення бізнесу з росією. Тоді не потрібно буде шукати чергових Нестле, Пепсі, Лєруа, Хенкель, Індію, Китай, Іран і т.д. Запрацюють ефективніше і раніше накладені санкції. Так це може сильно вдарити і по бізнесу США і Європи, але це мабуть найдієвіший інструмент витверезвлення росії і запобігання третьої світової. Пухлину треба локалізувати будь якою ціною. Україні в свою чергу треба досить прагматично дивитися на світ навколо - робити висновки, обмежувати контакти з друзями агресора і вкладатися в першу чергу в розвиток своїх збройних сил і внутрішньої економіки. Ми слабкі потрібні тільки ворогу.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.