Парламент врегулював питання запровадження карантину

22 февраля 2022, 10:01
Владелец страницы
юриспруденция
0
15
Парламент врегулював питання запровадження карантину

Прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо врегулювання питання запровадження карантину».

Проект Закону зареєстровано за № 6508. Законопроектом пропонується визначити перелік обмежувальних заходів, що можуть тимчасово застосовуватись на період встановлення карантину.

Зокрема, законопроектом передбачено можливість тимчасово на період дії карантину встановлювати:

-           особливі умови і режим пересування населення, здійснення пасажирських перевезень, в’їзду та виїзду з території, на якій запроваджено карантин, перетину кордону іноземцями та особами без громадянства;

-          особливі умови і режим господарської діяльності, відвідування закладів освіти та інші заходи визначені законом;

-          підстави та порядок обов’язкової самоізоляції, перебування особи в обсерваторі (обсервації), госпіталізації до тимчасових закладів охорони здоров’я (спеціалізованих шпиталів).

Відповідні зміни пропонується внести до законів України «Про захист населення від інфекційних хвороб». Проектом також пропонується розділ ІІ «Прикінцеві положення» доповнити новим пунктом, яким «Установити, що рішення (постанови) Кабінету Міністрів України про встановлення (продовження) карантину для запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2, які були прийняті до набрання чинності цим Законом, продовжують діяти до приведення їх у відповідність із цим Законом, але не більше трьох місяців з дня набрання чинності цим Законом».

Якщо у Вас виникли додаткові питання, ви можете звернутися до системи безоплатної правової допомоги, зателефонувавши за єдиним телефонним номером системи безоплатної правової допомоги – 0 800 213 103. (дзвінки зі стаціонарних та мобільних телефонів в межах України безкоштовні), або відвідати сайт - https://www.legalaid.gov.ua/, чи самостійно знайти правову інформацію, що Вас цікавить на сайті правових консультацій - https://wiki.legalaid.gov.ua/.

Консультував,

Завідувач сектору «Рахівське бюро правової допомоги» Хустського МЦ з надання БВПД       

Василь Савуляк

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.