Флеш-моб проти фейків про агресію України - #Ukraine_does_not_attack

19 февраля 2022, 16:55
Владелец страницы
Менеджер
0
23
Флеш-моб проти фейків про агресію України - #Ukraine_does_not_attack

#Ukraine_does_not_attack

Росія розмістила біля кордонів України майже 200 тисяч військових, готових до наступу. Путін вже прийняв рішення знищити Україну як державу і як націю усіма можливими засобами. Єдине, що залишається зробити - розігнати гарний привід для війни. Росія почала звинувачувати Україну в підготовці нападу на тимчасово окуповані території. Вчора окупаційна влада оголосила про мобілізацію та евакуацію мирного населення до Росії. Це явні ознаки підготовки до бойових дій. Крім того, російські представники в ЛНР і ДНР посилили порушення режиму припинення вогню, намагаючись спровокувати українських військових на вогонь у відповідь.
АЛЕ!!! Україна не планує і не проводить жодних наступальних дій. Ми повинні донести цю інформацію до всіх! Тож, розповсюджуємо новий хеш-тег - #Ukraine_does_not_attack та новини про викриття Кремлівської пропаганди щодо агресивних дій Збройних Сил України! 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Ukraine,Russia
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.