Carlsberg Ukraine спрямовує благодійну допомогу в українські фудбанки

04 лютого 2022, 09:22
Власник сторінки
0
24

Компанія Carlsberg Ukraine співпрацює з українськими фудбанками – благодійною організацією «Український продовольчий фонд» та Київським міським благодійним фондом «Фудбенк».

За 2021 рік компанія передала організаціям безалкогольної продукції, зокрема квасу, більш як на 2 мільйони гривень.


«Компанія Carlsberg Ukraine співпрацює з продовольчими банками в Україні. Це надійний спосіб передати на благодійність продукцію і забезпечити доступ до неї великої кількості людей, оскільки продовольчі банки покривають майже всю територію країни», – коментує старша директорка по роботі з органами державної влади та з корпоративних питань Carlsberg Ukraine Юлія Стельмах.


Протягом 2021 року компанія передала продукції більш як на 2 мільйони гривень. Її було доправлено в лікарні, пенсіонерам, в геріатричні пансіонати, а також перерозподілено між регіональними благодійними організаціями. Отже, продукція із трьох заводів Carlsberg Ukraine в Києві, Львові та Запоріжжі потрапила в різні міста країни.

***

Carlsberg Ukraine є частиною Carlsberg Group, однієї з провідних пивоварних груп у світі з великим портфелем брендів пива та інших напоїв. У складі Carlsberg Ukraine – заводи в Запоріжжі, Києві та Львові. В портфель Carlsberg в Україні входять пиво, алкогольні та безалкогольні напої таких торговельних марок, як «Львівське», Robert Doms, Baltika, Carlsberg, Tuborg, Kronenbourg 1664, «Арсенал», «Квас Тарас», Somersby, Guinness, Seth&Riley's Garage, Warsteiner, Grimbergen та інші. Більш детальну інформацію можна отримати на сайті


Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.