ЗСУ демонструє свою бойову міць на навчаннях

23 сентября 2021, 15:26
Владелец страницы
0
21585

Пишаюся Україною, наша країна продовжує показувати свою бойову міць Збройних Сил, а також не припиняє підвищувати свої можливості та сили.

Сьогодні розпочались військові навчання "Об'єднані зусилля-2021", які будуть проходити на різних військових полігонах нашої країни, а також акваторії Чорного та Азовського морів. Ці стратегічні командно-штабні військові навчання оборонного характеру, спрямовані на захист України, підвищення її оборонного потенціалу та сумісності зі збройними силами держав-партнерів. Під час підготовки будуть враховані сучасні підходи до застосування військ (сил) країн-членів НАТО, а також досвід збройних конфліктів останніх років та Антитерористичної операції й Операції об'єднаних сил (ООС). Залучено військові підрозділи 15-ти країн, з яких 11 країн це члени НАТО та 4 країни-партнери. Я радий, що моя країна розвивається та наполегливо зростає не дивлячись ні на що!
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Міжнародне військове співробітництво,ЗСУ,військові навчання,міжнародні військові навчання
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.