«Бог осміяним не буде»

18 августа 2021, 14:40
Владелец страницы
Журналіст
0
98
 «Бог осміяним не буде»

Святині перетворюють на політичний інструмент

Споконвіку церква вела за собою людей, навчала та оберігала власних прихожан. Проте, на сьогоднішній день, замість стати духовним лідером, святині перетворюють на політичний інструмент.

Так, наприклад, дуже сумно дивитися на те, як представниками Російської Православної Церкви в Україні (т.зв. УПЦ МП) зомбуються власні прихожани. Зокрема, на сайтах та в храмах УПЦ МП активно поширюються наративи проти приїзду патріарха Варфоломія. Про те, що «поливати брудом» поважну людину, Вселенського патріарха, не зовсім «по церковному» писати не буду.

До того ж у більшої частини населення України вигуки типу «Варфоломей, мы тебя не звали» викликають сміх. Звісно не звали, Вселенський патріарх приїздить на запрошення Президента України та Київського митрополита Епіфанія.

Проте сум викликає інше. Подібні інформаційні кампанії УПЦ МП в черговий раз довели остаточне перетворення інституції, яка повинна захищати та навчати власних прихожан на інструмент політичного впливу. І дуже шкода, що частина вірян УПЦ МП до цих пір цього не бачать.

Хоча як можна не розуміти, що церква, яка за 8 років війни жодного разу не назвала російські війська окупантами вже давно стала інструментом маніпуляції, а не захисту простого народу.

Проте Бог обдуреним не буде, й в кінці кінців кожному воздасться по заслугах його…

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: УПЦ МП,маніпуляції
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.