Підтримаймо українських воїнів! НІ УПЦ МП РФ в Україні

19 июля 2021, 13:52
Владелец страницы
0
30468

Хресний хід російської церкви і її прихильників, який пройшов 23 червня в Ніжині, й досі залишає неприємний присмак. Нові деталі, які озвучив ветеран АТО Станіслав Прощенко вводять просто в шок.

Українські активісти, ветерани АТО і родичі загиблих стали на захист пам’ятника героям «Небесної сотні» і загиблим учасникам війни з Росією. Московський патріархат спланував свій хресний хід на честь уродженця Ніжина митрополита Іоанна Тобольського і захоплення Сибіру повз нього,  хоча існувало кілька альтернативних маршрутів.

Таке не «релігійне, а політичне рішення» прихильників російської церкви спровокувало акцію опору патріотичних городян.

Протистояння обернулося сутичками з участю поліції. Один батюшка з МП вдарив Станіслава по голові.

«Ми стояли в шерензі на перехресті вулиць Гоголя та Яворського, просили поліцейських: «Відведіть хресний хід вправо або вліво - не йдіть через нас, через стелу наших полеглих хлопців». Ті не реагують. Цих московських попів просимо: «Обійдіть!» - не реагують,» - розповів Станіслав.

Один із учасників «хресної ходи» підкрався до Прощенка ззаду, вдарив кулаком в голову і спробував сховатися.

Якщо такими є вчення МП, то мені страшно за наше майбутнє. Уже давно пора зрозуміти, що УПЦ МП – гнійна рана України, яку треба негайно видаляти й викидати геть!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: УПЦ МП,Наша Україна,Україна,Ніжин,хресна хода
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.