Проросійські священники хочуть повернутися в ЗСУ

14 июля 2021, 15:21
Владелец страницы
0
33055
Проросійські священники хочуть повернутися в ЗСУ

Якась невдала іронія чи каламбур коїться – російські священники вимагають, аби їх повернули до українського війська.

Сміх та й годі. Через правки про законопроєкту «Про службу військового капеланства» вони сподіваються на законних підставах влитися в Збройні Сили зі своїми «краснопєніями» про РФ.

Більше того, зарозумілі русослужники хочуть провести опитування серед військовослужбовців щодо приналежності до конфесій, аби за його результатами й сформувати кількісний список посад для них.

 Звичайно, побачивши два варіанти «Українська Православна Церква» і «Православна Церква України» дуже легко заплутатися і обрати просто перше, що впаде  в очі. Чому б не запропонувати такий варіант «Російська церква зрадників»?

 Ви думаєте, ми забули про Марєцкого, який у 2014-му взяв до рук зброю і пішов вбивати українських воїнів? Чи Митрополита Августина (Маркевича), який щороку відсилав Патріарху Кирилу звіт , у якому чітко розписував усю чисельність, сили, засоби і озброєння ЗСУ.

Шпигуни у рясах, не робіть з нас дурних – вас у війську ніхто не чекає. Ми – воїни українського війська і потребуємо лише УКРАЇНСЬКОЇ церкви. Вашу проросійську «болтовню» ніхто не стане слухати.

Кадилом вам по лобі, зрадники, а не місця в Збройних Силах!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: РПЦ,РПЦ МП,политика
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.