Лімітована серія морозива для Atlas Weekend від MONACO «THREE BEARS»

30 червня 2021, 14:19
Власник сторінки
0
11
Лімітована серія морозива для Atlas Weekend від MONACO «THREE BEARS»

Бренд MONACO «THREE BEARS» виступить партнером наймасштабнішого музичного фестивалю в Україні Atlas Weekend 2021, який з 5 до 11 липня 2021 року проходитиме у Києві.

Спеціально для фестивалю бренд створив лімітовану серію з двох видів морозива, які мають особливу форму, що дозволяє скласти силует логотипу Atlas Weekend. Для цього достатньо поєднати три палички морозива в глазурі в єдину композицію.

Окрім обмеженої серії морозива, бренд MONACO «THREE BEARS» підготував для вас ще багато цікавих проявів на території проведення фестивалю, які дозволять активніше провести час та залишити найяскравіші спогади про Atlas Weekend 2021.

Приходьте на улюблений фестиваль, насолоджуйтеся музикою, лімітованою серією морозива та неймовірною атмосферою разом із MONACO «THREE BEARS»!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.