Як «совок» стабільністю козиряв

8 июня 2021, 19:18
Владелец страницы
Журналіст
0
138
Як «совок» стабільністю козиряв

Для тих, кому хочеться в СРСР...

Російською стороною сьогодні активно навіюється думка про «колишню стабільність» та «якість» радянського союзу. Проте чи було так насправді? У кожного індивіда є власнебачення, тому своє зазначати не буду, а лише наведу факти, висновки з яких робіть самі.

Колгоспи

Просто уявіть картину: до васу будинок заходять чужі люди, забирають все майно, худобу та багато іншого зі словами:«це вже не твоє…» і примушують йти на роботу, де ти будеш доглядати ту ж саму худобу, користуватися тим же майном, але матимеш з нього лише невелику частину, бо це не твоє, це держави….Це стабільність?   

Голодомори

Чи можна поважати та бажати повернутися в країну, яка штучно влаштувала для твоїх дідусів та бабусь три голодомори? Загубила навіть не тисячі, а мільйони людей? Це стабільність? 

«Розстріляне відродження»

Можливо ваші дідусі або навіть батьки пригадають як на шкільних уроках заборонялося читати вірші поетів, які ще нещодавно вивчалися, адже автор, поезію якого ще минулого дня ти міг читати, умовно «сьогодні» міг бути репресований, а іноді й неживим… Десятки, сотні загиблих літераторів, філософів, музикантів…Як вважаєте це гарне життя?

То ж як вам така «стабільність»?

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: СРСР,Наша Україна,Історія України
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.