Журналіст більше ніж професія

5 июня 2021, 21:10
Владелец страницы
Журналіст
0
7
Журналіст більше ніж професія

День журналіста

Журналісти – це творчі особистості! Ті хто першими прибувають на місце події, ті хто працює  в режимі детлайну,  ті чья діяльність здійснюється  на благо суспільства. Саме очима журналістів громадяни бачать  подію. Журналіст – це спосіб життя. 

Цієї неділі,  6 червня працівники ЗМІ відзначають День журналіста.  Історія виникнення професійного свята взяла свій початок  у Києві 25 травня 1994 року, свято було засновано першим президентом України Л.М. Кравчуком. Дату 6 червня було визначено не випадково, саме цього дня Національний союз журналістів України, було прийнято до  Міжнародної федерації журналістів. 
   Україна знаходиться у  цивілізованому пространстві свободи слова та різноманітні ідей для журналістів.  Як підкреслив третій президент України : -« у влади не може бути закритих тем для журналістів».  З початку заснування професійного Дня журналіста  минуло більше 25 років,  в нашій країні ЗМІ впевнено тримає статус – четвертої влади. 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.