Воїни ТрО готові боронити свої землі від російського агресора

31 мая 2021, 09:29
Владелец страницы
0
40649

Погодьтесь, за роки війни в нашій країні відбулися суттєві реформи, які, насамперед, змінили армію: зміцніло українське військо та новостворені підрозділи територіальної оборони( ТрО).

Кожного року підрозділи ТрО проходять навчання по обороні та захисту своєї території тим самим доводять свій патріотизм та готовність боронити свою Батьківщину.

Цей рік став не винятком. На початку травня поточного року по всій території України для підрозділів ТрО було розроблено двотижневі навчання, де кожен воїн набирався бойового досвіду та вдосконалював свої навички ведення бойових дій.

26 травня на Чернігівщині завершились навчання з ТрО в яких брали участь резервісти та добровольці. Для них було проведено , кожного воїна нагороджували грамотою, а когось - ціним подарунком.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: оборона,Україна,бойова підготовка
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.