Нам не все одно. Як воїни-резервісти вчаться захищати свої домівки

31 мая 2021, 09:15
Владелец страницы
0
53353

Цьогоріч навчання з територіальної оборони, які проходили на Сумщині виявились доволі жаркими. Так, вам не почулось саме жаркими.

Адже керівники навчань створили максимально стресову ситуацію, яка була приближена до реалів: підривання гранат, стрільби, а все для того, щоб люди уже в реальних боях мали тактичні навички і могли швидко дати відсіч. Також був побудований блок-пост де резервісти проводили перевірку кожного проїздного автомобіля, документів на виявлення якихось заборонених приладів. Також вчили надавати медичну допомогу собі та іншим.

Тож після завершення цих навчань можна сміливо говорити, що територіальна оборона відпрацювала усі етапи на відмінно.

Нагадаю, що на сьогоднішній день основу військ територіальної оборони Сухопутних військ ЗСУ складають 25 бригад – це 580 кадрових військовослужбовців, 8000 резервістів-контрактників та кілька десятків тисяч військовозобов'язаних, яких при необхідності призиватимуть за мобілізацією.

Така позиція воїнів територіальної оборони ще раз доказує, що держава в надійних руках та в безпеці. А серйозне відношення резервістів до своєї справи заслуговує повагу! Адже їм не все одно.


Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: оборона,мобілізація,захисники
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.