В рамках напівмарафону Нової пошти в Одесі відбудеться забіг «Командна П’ятірка»

14 травня 2021, 16:28
Власник сторінки
0
93

Компанія «Три Ведмеді» разом з організаторами напівмарафону підтримає забіг «Командна П’ятірка» на дистанцію 5 км.

«Командна П’ятірка» – це одна з дистанцій в рамках напівмарафону Нової пошти та New Run, що відбудеться в Одесі 30 травня 2021 року. Вперше дистанція пройде під егідою компанії «Три Ведмеді», яка підтримає забіг та пригостить учасників морозивом.

«Компанія «Три Ведмеді» – це, перш за все, злагоджена команда, яка створює продукти, які об’єднують людей разом. Тому, коли виникла ідея інтеграції у бігові змагання Нової пошти та New Run, ми одразу зрозуміли: потрібно підтримати саме командну дистанцію, – розповідає засновник і президент компанії «Три Ведмеді» Дмитро Ушмаєв. – «Командна П’ятірка» дозволяє кожному з учасників відчути справжню командну взаємодію. Бігуни підтримують один одного протягом усієї дистанції на шляху до фінішу».

Згідно з правилами, учасники об’єднуються в команди з чотирьох людей і долають разом дистанцію в 5 км. Всі стартують одночасно, а після перетину фінішної межі індивідуальні результати кожного члена команди підсумовуються. Команда, у якої найменший сумарний час пробігу, і стає переможцем.

«Ми розвиваємо біговий рух в Україні вже 6 років поспіль, бо наша мрія – це здорова спортивна нація. В спільноті знають, що співробітники компанії «Три Ведмеді» надають перевагу саме цьому виду спорту. Деякі з них не раз брали участь у наших марафонах. Ми раді, що вони вирішили підтримати дистанцію «Командна П’ятірка», бо таких злагоджених команд – годі й шукати. А отже нам точно по дорозі!» –  коментує Інна Поперешнюк, співзасновниця Нової пошти, амбасадорка New Run.

Зареєструвати свою команду можна на сайті New Run за посиланням: https://timer.newrun.com.ua/race/241.

Одеса вже повернулася до жовтої карантинної зони та послабила карантинні обмеження. Всі заходи у рамках одеського марафону будуть проводитися з суворим дотриманням всіх заходів безпеки.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.