День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

14 мая 2021, 14:45
Владелец страницы
Копирайтер, независимый журналист
0
42
День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни

Сьогодні Україна вперше відзначає День пам’яті українців, які рятували євреїв під час Другої світової війни.

Українська спільнота не лише доклала зусиль в боротьбі з фашизмом, але й намагалася зберегти життя людей, під час найгіршого періоду в історії.

Станом на 1 січня 2020 року Ізраїль відзначив 2 659 громадян України званням «Праведника народів світу» за порятунок євреїв від Голокосту, тобто нацистської політики знищення. Хоча дана цифра не відображає фактичну кількість людей, які доклали зусиль для збереження їх життя і порятунку від винищення другою нацією це вказує на людяність українського народу та бажання зберегти мир. Дане звання присвоєно людям, які ризикували власним життям та життям своїх рідних, щоб врятувати від смерті зовсім незнайомих для себе людей. Небайдуже ставлення українського народу сприяло збереженню життя євреїв та здійснило вагомий внесок у процвітання людяності в роки Другої світової війни. Цінуймо життя – бережімо мир.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: День Памяти,історія,українці
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.