Для України корисніше вважати населення ОРДЛО і Криму - ворогами!

4 апреля 2021, 19:31
Владелец страницы
1
83

На жаль, Київ цього не розуміє! :(

Пам'ятаємо!

Для України однозначно корисніше і небезпечніше вважати левову частку населення Криму і ОРДЛО антиУкраїністами, а потім помилитися (хоча, помилки тут немає), ніж вважати їх "бідненькими жертвами окупації, що масово мріють про повернення до України" і помилитися в цьому!

І доказ цьому: вже 8й(!) рік програваємої Україною РФ війни і ще більшого віддалення окупованих територій від України, при тому що жебракуватий Київ тупо вважає населення Криму і ОРДЛО "жертвами", а не "колабораційними масами" (якими вони є насправді) і витрачає масу коштів на них, об(д)ираючи населення неокупованої України! А також невірно діє, не враховуючі, що населення ОРДЛО і Криму - ледь не головна сила і основний ресурс підтримки окупаційного процеса, а не "пасивні жертви".

Розумнішайте, співвітчизники! Особливо, (поки що) приВладні співвітчизники!

Бо вже скоро! ⚔️

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Россия,Украина,война,Киев,Крым,донбасс
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.