У чому полягає правда

2 февраля 2021, 10:38
Владелец страницы
журналист
0
733
У чому полягає правда

А от цікаво, чи всі розуміють найцікавіше в історії з "забороною Булгакова"?


Нагадую сюжет. До ввезення в Україну заборонили ОДНЕ цілком конкретне видання, суто через передмову. Але купа народу - і начебто цілком притомного в тому числі! - повелась на істерику про те, що в Україні заборонено Булгакова, і всьо.

Так от. Ми любимо говорити, що це - питання комунікації. І ще - що винні кляті вороги, задурили нас, гарних таких.

Але правда полягає в тому, що абсолютна більшість homo sapiens ніколи не хотіли, не хочуть і ніколи не захочуть, умовно кажучи, "читати далі заголовків". Хоча чому ж лише умовно кажучи...

Так влаштовано еволюційно. Ви не повірите, але взагалі-то мозок здатен споживати порядку 20 % всієї енергії, яку витрачає наш організм. І тому вічно прагне заощадити.

У мене є приятелі, які стверджують, що забороняти навіть одне видання через пропагандистську передмову - це швондерівщина. Товаріщі, воно-то, може, й так, але не читати далі загу - це шаріковщина. І з цього-то все й починається. Кстаті, як там сам класик радив боротися з шаріковщиною, добре пригадуємо?

І це таки не наше вітчизняне, а загальнолюдське явище.

На вхідних дверях Дивовижного Нового Світу написано не "Matrix", а "Абырвалг" 
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: книга,запрет,Булгаков,министерство культуры
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.