У чому полягає правда

02 лютого 2021, 10:38
Власник сторінки
журналист
0
736
У чому полягає правда

А от цікаво, чи всі розуміють найцікавіше в історії з "забороною Булгакова"?


Нагадую сюжет. До ввезення в Україну заборонили ОДНЕ цілком конкретне видання, суто через передмову. Але купа народу - і начебто цілком притомного в тому числі! - повелась на істерику про те, що в Україні заборонено Булгакова, і всьо.

Так от. Ми любимо говорити, що це - питання комунікації. І ще - що винні кляті вороги, задурили нас, гарних таких.

Але правда полягає в тому, що абсолютна більшість homo sapiens ніколи не хотіли, не хочуть і ніколи не захочуть, умовно кажучи, "читати далі заголовків". Хоча чому ж лише умовно кажучи...

Так влаштовано еволюційно. Ви не повірите, але взагалі-то мозок здатен споживати порядку 20 % всієї енергії, яку витрачає наш організм. І тому вічно прагне заощадити.

У мене є приятелі, які стверджують, що забороняти навіть одне видання через пропагандистську передмову - це швондерівщина. Товаріщі, воно-то, може, й так, але не читати далі загу - це шаріковщина. І з цього-то все й починається. Кстаті, як там сам класик радив боротися з шаріковщиною, добре пригадуємо?

І це таки не наше вітчизняне, а загальнолюдське явище.

На вхідних дверях Дивовижного Нового Світу написано не "Matrix", а "Абырвалг" 
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: книга,запрет,Булгаков,министерство культуры
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.