Влада прокинула медиків!

1 декабря 2020, 15:53
Владелец страницы
соціальний експерт
1
147

У бюджеті на 2021 рік влада відмовились піднімати заробітну плату медичним працівникам

За інформацією Вільної профспілки медичних працівників України, Кабмін і провладні депутати готові зрадити медиків у час коронавірусної інфекції.
20 жовтня 2020 року Президент заявив, що зарплата лікаря повинна становити не менше 20 тис. грн.
24 листопада 2020 Міністр охорони здоров'я Максим Степанов заявив, що зарплати лікарів повинні зрости мінімум до 22 тис. грн.
Також з публічних джерел стало відомо, що на 2021 рік у МОЗ заклали зарплати на рівні:
23 тис. грн. для лікарів,
15 тис. грн. для медичних сестер,
11 тис. грн. для молодших медичних працівників.
Але події останніх днів показали, що Кабінету Міністрів і Верховній Раді доля медиків байдужа.
У бюджеті 2021 медикам відмовились піднімати заробітну плату.
Варто нагадати, що ситуація з епідемією в Україні є питанням НАЦІОНАЛЬНОЇ БЕЗПЕКИ. Головною рушійною силою у боротьбі з COVID - 19 є саме МЕДИКИ.
Сьогодні працівники охорони здоров'я виходять на роботу понаднормово. Лікуючи українців з COVID - 19, щохвилини наражаються на смертельну небезпеку, а іноді ідуть із життя через цю недугу.
При цьому медики отримують зарплати нижчі навідь від рівня середньої зарплати в Україні. Це не має нічого спільного ні зі здоровим глуздом, ні зі справедливістю, ні з людською мораллю.
Кабінет Міністрів і Верховна Рада зобов'язані звернути увагу на тих, хто сьогодні рятує життя українців у час найбільшого лиха, та негайно переглянути Деравний Бюджет 2021 і дати медикам надію.
Застерігаємо ВЛАДУ, запас міцності людського і професійного ресурсу може швидко вичерпатись і тоді ДОСТРОКОВІ ПАРЛАМЕНТСЬКІ і ПРЕЗИДЕНТСЬКІ ВИБОРИ будуть не за горами.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: зарплаты,медики,влада,зрада
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.