Нема ніякої конституційної кризи!

02 листопада 2020, 13:50
Власник сторінки
соціальний експерт
1
265

Є намагання відвернути увагу від тарифного пограбування на фоні коронавірусу...

"Причина істерики влади – розгляд Конституційним Судом закону про розпродаж землі та інших антинародних рішень, які проштовхував президент" - Юлія Тимошенко
Влада влаштувала колотнечу навколо Конституційного Суду, як тільки зрозуміла, що той може скасувати її корупційні рішення і зупинити колонізацію країни. Щойно Суд прийняв до розгляду подання про неконституційність розпродажу української сільськогосподарської землі, стратегічної власності, введення грального бізнесу в країні, створення іноземних наглядових рад у державних корпораціях, суддів почали залякувати й шантажувати, вимагаючи змінити їхню позицію.
Про це повідомила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко під час брифінгу у Верховній Раді.
Лідер партії застерегла, що мета влаштованої владою інформаційної кампанії – «змести цей суд, залишити розпродаж землі та стратегічної власності країни в силі, а на місце чинного Конституційного Суду поставити кишенькових маріонеток, які будуть обслуговувати політику колонізації країни».
Юлія Тимошенко наголосила, що «Батьківщина» завжди була, є та залишається прихильником електронного декларування, повного і чиновниками всіх рівнів, була й залишається прихильником введення найжорсткішої кримінальної відповідальності за корупцію та незаконне збагачення.
«Щоб поставити всі крапки над «і», наша команда внесла три законопроєкти, які передбачають чітке введення електронного декларування на всіх рівнях чиновницької вертикалі. Ми внесли законопроєкт про відповідальність конституційних суддів за порушення закону – але не уряд мусить контролювати суди, а Вища кваліфікаційна комісія. Ми також хочемо попросити Верховну Раду негайно розглянути наш законопроєкт про кримінальну відповідальність за неправильне заповнення декларацій та незаконне збагачення. Усе це мусить бути прийнято Верховною Радою, бо не можна залишати Конституційний Суд під тиском і практично управлінням виконавчої гілки влади», – зазначила Юлія Тимошенко.

https://youtu.be/-YHTYRi-wFA
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: Юлия Тимошенко,Конституционный суд,Верховная Рада,декларация,істерика
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.