Аварія на Старообухівській трасі

14 липня 2020, 15:23
Власник сторінки
Политический аналитик
0
25
Аварія на Старообухівській трасі

Третій день читаю новини про аварію на Старообухівській трасі. Після коментарів під постами, обурення п'янкою і цим відморозком змінилося іншими висновками.

По-перше, я бачу, що люди, роблять неправильні висновки з цієї ситуації в цілому. Деякі приплели до цього швидкість, почали згадувати камери... Друзі, ніякі камери не врятують від таких дебілів. Швидкість - супутній фактор і вина лежить на диких маневрах на дорозі, як мінімум, а, як максимум, на нього не подіяли ніякі заборони і обмеження. Таке з ним сталося не в перший раз і минуле покарання ніяк не подіяло. Цей алкаш небезпечний для оточуючих і таких у нас на дорогах багато! До того ж, вони всі ще голосують на виборах. Уявляєте?!

Проблема тут не у відсутності контролю, а в принциповій можливості таких трагедій. У будь-якій цивілізованій країні всі траси мають відбійники. І ці відбійники - не просто ось це гівно з металу, яке протикає автомобілі або четвертує при падінні мотоциклістів, а великі бетонні блоки, при контакті з якими автомобіль ковзає без великих наслідків для відморозка та оточуючих.

Таких дебілів у всіх країнах вистачає. Замість того, щоб намагатися їх контролювати (а це, в принципі, неможливо), потрібно робити все, щоб мінімізувати шкоду від них. Вважаю, що левова частина провини лежить на нашій владі. Ми обурюємося поверхнево, замість того, щоб дивитися на проблему у цілому. Ми радіємо посиленню контролю замість побудови цивілізованої інфраструктури. Приймаємо швидкі рішення, які ведуть до погіршення загальної якості життя і трагічних наслідків.

Завтра його показово посадять і на тому місці з помпою поставлять чергову камеру на 50 км/год. Народ з полегшенням видихне, мовляв справа зроблена -супер! Розходимося!

Чи стане безпечніше? - Ні.

Пропускна здатність зменшиться, а хто здійснював такі маневри - буде продовжувати чудити і вбивати сім'ї.

Дуже шкода... Шкода, що таких доріг у нас більшість. І шкода, що сам народ радіє, коли йому затискають яйця під виглядом вирішення проблеми. І шкода, що за таку інфраструктуру неможливо знайти відповідального - завжди винні "папереднікі". А ми будемо і надалі знаходити дрібну жертву для свого праведного гніву і голосуватимемо за тих, хто обіцяє швидке вирішення всіх проблем разом.

П.С. На замітку реформаторам, якщо заборонити всі автомобілі взагалі - аварій більше не буде.

П.П.С. Шкода, що над цим відморозком не влаштували самосуд.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
ТЕГИ: дороги,авария,Пьяные водители
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.