Чекаємо в рекреаційній зоні «Катранка» - Василь Резніченко

18 червня 2020, 19:17
Власник сторінки
журналист
0
17
Чекаємо в рекреаційній зоні «Катранка» - Василь Резніченко

Варто зазначити, що Василь Резніченко є одним з кращих сільських голів Одеської області! Кілька позитивних новин з благодатного краю!

Сільський голова Лиманської ОТГ Василь Резніченко щиро переймається розвитком інфраструктури в рекреаційній зоні «Катранка». Славнозвісний курорт готовий до прийому відпочивальників!

Катранка чекає туристів!

Варто зазначити, що Василь Резніченко є одним з кращих сільських голів Одеської області!

Кілька позитивних новин з благодатного краю!

дорога Білолісся-Росєйка

Приємна новина для жителів громади і для всіх відпочивальників, які вже скоро вирушать до нас на курорти!

Визначений переможець конкурсу Одеської ОДА, який зобов’язується виконати другу чергу будівництва дороги Білолісся-Росєйка, це ділянка С162405 траси місцевого значення до села Лиман. Прошу усіх поставитись з розумінням до початку робіт, адже більшу частину шляху підрядники виконали якісно і в заплановані терміни. Щиро вдячний за увагу до наших проблем керівництву Одеської ОДА , Денису Ванашу, а також директору ДП «Служба автомобільних доріг в Одеській області» Олегу Бахмутову. Сподіваємось на швидкий початок дорожніх робіт.

 в рекреаційній зоні «Катранка»

Відбулася виїзна нарада з підприємцями, керівниками та власниками баз відпочинку, готелів розташованих в рекреаційній зоні «Катранка» с. Лиман, в якій прийняли участь голова Татарбунарської районної державної адміністрації Чечило А.В., заступник голови районної державної адміністрації Куделя О.І., члени тимчасової робочої групи щодо надання допомоги з питань підготовки до відкриття та функціонування оздоровчих закладів в літній туристичний сезон 2020.

На нараді розглядалися питання роботи туристичної галузі в умовах карантинних обмежень, забезпечення безпеки, громадського порядку, пожежної безпеки, функціонування рятувальних постів на водних об’єктах, медичної первинної медичної допомоги, санітарному становищу у курортній зоні, благоустрію рекреаційної території.

Особлива увага була приділена забезпеченню туристичних закладів засобами індивідуального захисту для персоналу, дезінфікуючими засобами для проведення поточного прибирання, антисептичними засобами для обробки рук, обладнанням для проведення температурного скринінгу.
Під час наради відбулося обговорення з приводу актуалізації нормативної грошової оцінки земель населених пунктів с. Лиман, рекреаційної зони «Катранка», сіл Трапівка, Зарічне, Новоселиця Лиманської сільської ради.

Ми турбуємося не тільки про безпеку відпочивальників, адже вимагаємо дотримуватись всіх правил карантину, а й просимо власників баз відпочинку відповідально поставитися до вчасної сплати за землю, туристичного збору, оплати праці найманих працівників, – адже від вашого кожного внеску залежить розвиток, комфорт і утримання в належному стані територіі курортної зони Катранка.

В селі Лиман стартували роботи з проведення кабельного телебачення та інтернету від оператора кабельної мережі «Дельта». Вже скоро кожен наш мешканець зможе під’єднатись до мережі та обрати оптимальний пакет послуг для своєї родини.
Наразі встановлюються опорні стовпи для подальшого прокладання кабелю по всіх вулицях. Тому приносимо вибачення за тимчасово створені незручності. – зазначив сільський голова Василь Резніченко.
Зате зовсім скоро у нашій громаді покращиться комунікаційна мережа, а це ще один важливий крок Лиманськоі ОТГ, спрямований на надання якісних і важливих послуг нашим жителям.
Додам, для мене важливо не тільки доносити інформацію до кінцевого споживача, а й отримувати зворотній зв’язок від наших мешканців: ми готові чути ваші пропозиції, нове бачення розвитку громади, щоб працювати ще ефективніше.
Якісний Інтернет покращить нашу комунікацію, а тому усіх запрошую приєднуватись.
Вдячний інвестору, який згодився провести комунікації саме в Лиманській громаді.

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.