Я проживаю в селі Саф’яни, Ізмаїльського району...

18 червня 2020, 16:29
Власник сторінки
журналист
0
24
Я проживаю в селі Саф’яни, Ізмаїльського району...

Люди мало пишуть до редакцій. Хіба, коли зовсім допече... А тут роздуми молодої красивої жінки, якій набридла корупція місцевих "начальників", що приводить до нестерпних умов життя...

Люди мало пишуть до редакцій. Хіба, коли зовсім допече... А тут роздуми молодої красивої жінки, якій набридла корупція місцевих "начальників", що приводить до нестерпних умов життя...

Варто підтримати тих патріотичних громадян з далекого села...

Я проживаю в селі Саф’яни, Ізмаїльського району, Одеської області…

Хочу розповісти що робиться на “низах” бо ніхто не звертає на це уваги !!!

На минулому тижні нашу Голову сільської ради Клименко Ольгу Андріївну та землевпорядника – її племінницю затримали на хабарі за незаконний продаж землі (нашої землі! В нашому селі більше ніж 200 чоловік не отримали свою землю, тому що наша Голова говорила що землі немає , а вийшло що вони її продавали за 2500$ у свою кишеню ).

Тепер Їх відпустили й вони спокійно їздять по селищах та агітують людей голосувати за неї так як вона вирішила подати свою кандидатуру на пост голови ОТГ . А ще ми зараз вже тиждень живамо без води і це тоді коли в нашому районі спалах коронавірусу!

Ще в минулому році були виділено кошти на те щоб почистити , зарибити та наповнити наше озеро водою з Дунаю , а вони у брудне озеро скинули машину малька яка потім сплила пузом доверху й списали кошти, а все тому що вона ще багато років тому віддала НАШЕ озеро в оренду до 2030 року, щоб вода з Дунаю дійшла до нас вона має наповнити ще сусідне озеро, але його теж віддали в оренду іншій людині тепер власник сусіднього озера посваривсь з власником нашого озера і власник сусіднього озера закрив шлюз до нашого озера, й воно в нас вже скоро буде тільки болото ! - пише активістка Марина Петренко з одещини.

Будь ласка підскажіть ,що робити мені? Так як я хочу щоб моя родина та населення села жили в самому найкращому селі , я почала скаржиться на це прилюдно та мені й людям які мене підтримують почали натякати на те що не варто так себе вести бо буде недобре!!! Звертаюся до преси, тому що вони закрили рота усим районним та обласним журналістам!

Будемо боротися!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.