Дякую тобі Україна!

19 мая 2020, 17:53
Владелец страницы
Блогер
0
60
Дякую тобі Україна!

соціальна підтримка

Влада України особливо дбає про своїх громадян, в найтяжчі хвилини. Яскравим прикладом цього стала пандемія, яка пройшла майже по всьому світу. Україні знадобилось близько півтора місяця, щоб хвороба пішла на спад.

         В цей нелегкий час, для мешканців країни було зроблено багато чого і ще багато потрібно зробить, хочу окремо зробити наголос на виплатах для населення. На прикладі моєї мами, одноразова виплата складає 1000 гривень (це в кого пенсія не досягає 5000 гривень), а за офіційною статистикою таких пенсіонерів в країні на хвилиночку більше 10 мільйонів. Також з травня доплату в розмірі 500 грн. до пенсії отримали 1,5 млн пенсіонерів, яким виповнилося 80 і більше років. Значно підсилений соціальний захист людей, які в період карантину залишились без роботи, для них спростили порядок надання субсидій.

         Це невеликий перелік тих заходів, які держава зробила по відношенню до своїх громадян, а саме моєї мами! Тому, з всією відповідальністю хочу заявити, що тільки українці здатні проявляти таку турботу по відношенню один до одного! Мені пощастило народитися в прекрасній та незалежній країні.

         Всім здоров’я, а особливо нашим дорогеньким мамам!

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.