Кремлівські ЗМІ в ОРДЛО як зброя російської пропаганди в гібридній війні

23 апреля 2020, 20:39
Владелец страницы
0
163

Утворивши на окупованих територіях Донбасу гібридні, терористичні організації «лднр» країна – агресор переслідує мету цією злочинної акції у створенні чогось схожого на мікрокопію самої сучасної рф.

Одним з головних інструментів на якому тримається тоталітарний російський режим є гебельсько - путінська пропаганда яка втілюється у цілком контрольованих кремлем засобах масової інформації. Влада рф через свої фейкові змі нав’язує своїм громадянам ілюзію стабільності і добробуту у власній державі і повний занепад у сусідніх країнах. Цим кремлівські злочинці прагнуть відволікти населення від провальної економічної політики керівництва, яка цілком залежить від експорту власних природних ресурсів. Нажаль подібне ганебне явище відбувається і на окупованих територіях Донбасу, де російська пропаганда створила свої філіали у вигляді «республіканських змі». Мешканці ОРДЛО, через блокування з боку російських бойовиків, позбавлені можливості переглядати канали українського телебачення. Натомість окупаційна влада транслює російські пропагандистські канали з усією їх потворність у вигляді телепередач з огидними рупорами кремля: кисіль – радіоактивний, соловій – розбійник та оленка – зливний бачок, а також місцеве телебачення яке один в один повторює путінську риторику російського телебачення. Така ж сама ситуація склалась із радіомовленням та газетами. Єдиний порятунок інтернет, де можна отримати справжню інформацію, неспотворену кремлівськими «кривими дзеркалами», але це не всім доступно. Дезінформація та інформаційна блокада чергові страшні злочини країни – агресора рф проти населення окупованих територій Донбасу. Російські окупанти позбавляють мешканців ОРДЛО можливості знати правду про політичну обстановку в світі, нав’язують чужу їм злочинну ідеологію, заставляють забути власну історію, намагаються зламати прагнення бути громадянами міцної європейської держави України.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: ДНР,ЛНР,гибридная война,агрессия России,ордло
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.