Розпродаж землі під час пандемії та економічної кризи – це злочин!

29 марта 2020, 18:08
Владелец страницы
соціальний експерт
0
62
Розпродаж землі під час пандемії та  економічної кризи  – це злочин!
Розпродаж землі час пандемії та економічної кризи – це злочин!

Потрібна мобілізація всіх ресурсів та полегшення боргового тягаря, а не продаж землі за безцінь

 Проштовхувати під час пандемії та важкої економічної кризи розпродаж землі – це мародерство!

Україні потрібна мобілізація всіх ресурсів та полегшення боргового тягаря, а не продаж землі за безцінь. Протягування прямо зараз «земельного закону» – це злочин, який руйнує країну.

Про це заявила Голова партії «Батьківщина» Юлія Тимошенко в ефірі програми «Свобода слова Савіка Шустера».

«Для того, щоб мати кошти для боротьби з загрозою коронавірусу й економічної кризи, держава мусить негайно розпочати переговори про «канікули» по зовнішніх виплатах та відтермінування боргових зобов’язань. Нам треба рятувати країну. Але переговори сьогодні ніхто не веде. Замість цього ставиться питання про розпродаж землі», – обурилася Юлія Тимошенко.

Лідер «Батьківщини» наголосила, що сьогодні кожна держава дбає, насамперед, про власну безпеку. Натомість українська влада навіть у розпал епідемії заплющила очі на вивезення з країни медичних вантажів.

«Зараз у світі загострюється проблема продовольчої безпеки, а вони збираються пускати з молотка сільськогосподарську землю. Продаж землі в умовах, які сьогодні склалися, приведе країну до руїни. Питання, що послаблюють країну під час кризи й епідемії, потрібно негайно зняти. Необхідно діяти злагоджено, план економічний у нас є, і ми його передали владі. Не можна гаяти часу», – наголосила Юлія Тимошенко.

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Земля,кризис,продаж,Юлія Тимошенко,епідемія
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.