Співробітництво у безпековій сфері між Швейцарією та Україною має посилюватись

13 февраля 2020, 19:01
Владелец страницы
0
19
Співробітництво у безпековій сфері між Швейцарією та Україною має посилюватись

Для України вкрай важлива подальша підтримка з боку міжнародної спільноти у питаннях посилення санкцій щодо Російської Федерації через незаконну анексію Криму та військовий конфлікт на сході України.

Можливості подальшої співпраці у безпековій сфері обговорили на зустрічі голова Служби безпеки України Іван Баканов та посол Швейцарії в Україні Клод Вільд.

"Для України вкрай важлива подальша підтримка з боку міжнародної спільноти у питаннях посилення санкцій щодо Російської Федерації через незаконну анексію Криму та військовий конфлікт на сході України", - сказав Баканов.

Окрему увагу під час зустрічі сторони приділили ухваленню нового закону "Про Службу безпеки України". Вони зазначили, що ухвалення документа є ключовим кроком у реформуванні, однак позитивні зміни в роботі СБУ не мають залежати виключно від законодавчих нюансів.

"Не очікуючи на ухвалення нового закону, ми змінюємо підходи у роботі Служби вже зараз: працюємо над новою організаційною структурою СБУ, імплементуючи досвід іноземних партнерів щодо ефективного управління професійними кадрами", ‒ повідомив Баканов.

На переконання посла, така співпраця дасть можливість СБУ більш ефективно протидіяти викликам національній та міжнародній безпеці. Посол Клод Вільд у відповідь зазначив: "Ми сподіваємось на подальшу співпрацю між Швейцарію та Україною у всіх актуальних питаннях у межах нашого двостороннього співробітництва".

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Швейцария,безопасность,посол,аннексия Крыма,санкции против России,Иван Баканов
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.