Ірма Крат написала до Гадяцької ДПС: Я все своє життя присвятила Україні!

17 січня 2020, 03:30
Власник сторінки
журналист-правозащитник
0
48
Ірма Крат написала до Гадяцької ДПС: Я все своє життя присвятила Україні!
Ірма Крат - молодий політик !

Мене можна звинуватити у чому завгодно, лише не в корупції, бо я все життя присвятила захисту національних інтересів України! І на квартиру в Києві я точно ненаволонтерила, а ще й лишилася з боргами!

  
                                                                                              Керівництву державної 
                                                                                              податкової служби України в                                                                                                            Гадяцькому районі 

                                                                                       від: Крат Ірми Миколаївни                  
                                                                                       go.zaukrainu@gmail.com 
                                                           
                                                                   Заява 

 Шановні краяни, працівники Гадяцької державної податкової служби в Україні! Вітаю Вас усіх із пройдешніми святами, бажаю вам усім щастя, здоров'я, великого та щирого кохання, гарних звісток та добробуту у кожну українську родину, мирного неба над головою та усією Україною! Річ у тім, що я лишень місяць тому дізналася про те, що на мене податкова подала до суду за несплату податків, і я тепер маю борг аж 25 000 гривень. Раніше, якщо підприємець не подає заяву до 15 січня на продовження підприємницької діяльності, то тебе автоматично знімають з реєстрації, але я так розумію, що то було раніше. Тому, я не те що б ухилялася від сплати податків (ви ж бачите, що перший рік я платила справно) я навіть не знала, що мені їх нараховують, ще й подали до суду.... Рік тому, я в терміновому режимі прибула до Гадяча і ми тиждень блокували Гадяцький сирзавод, аби його не порізали на метал. Буквально учора отримала від директора довгоочікувані від земляків слова : " Ірмо Миколаївно, дякуючи Вам, завод збережено! Сир, масло, згущенне молоко виготовляється, і дуже б хотілося вас на наступному тижні запросити на відкриття ще однієї над потужної лінії!"... Чому ж тоді, коли я була в Гадячі, і рятувала завод від знищення, ніхто і слова не сказав, що я винна Гадячу? За що? За те що врятувала для міста сирзавод? Чи за те, що майже не торгувала, а роздала увесь свій товар #БутікІрмиКрат усьому українському народові ! ? Ви ж знаєте, що я все своє життя присвятила не бізнесу, а захисту національних інтересів України! Чи це для вас новина? Тому, я вас прошу, закрити мою підприємницьку діяльність, бо магазин вже давним давно не працює! І відкликати свої заяви із суду відносно моїх боргів, і більше ніколи, ніколи так мене не позорити перед усім українським народом, бо за свою допомогу, я із вас не беру ні копійки! А здоров'я втрачаю, дай Боже ! Я вас всіх однозначно люблю, коли знову будуть проблеми в місті, обов'язково звертайться за допомогою, я ніколи не відмовлю! Сказано в святому письмі: Не тримай ні на кого зла, люди тебе люблять, а ти люби їх ! " З повагою, Ірма Крат P. S "Якщо мене призначать на посаду голови Лохвицької чи Гадяцької адміністрації, то звісно віддам всі борги із першої заробітної плати, і перше, що зроблю: побудую на автостанції туалет, та відремонтую дорогу Гадяч-Лохвиця-Полтава"

                                                                                                                       Ірма Крат 
 15.01.20 р   
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.