Ірма Крат надіслала інформаційний запит до Укрпошти

15 січня 2020, 03:54
Власник сторінки
журналист-правозащитник
0
72
Ірма Крат надіслала інформаційний запит до Укрпошти
Ірма Крат - політик

Я хочу знати, яка у вас офіційна заробітна плата?Своїми новинами про 2 мільйони щомісячного окладу, ви провокуєте людей до "Революції зарплат" !

       Керівництву  "Укрпошти" 
       м. Київ вул. Хрещатик, 22.         01001 


    від : Крат Ірми Миколаївни 

      газета "Свобода слова" 

          go.zaukrainu@gmail.com 

                     т. + 38 0688740590     Інформаційний запит 


Шановне керівництво "Укрпошти", вітаю вас із пройдешніми святами, бажаю вам здоров'я, щастя, сімейного благополуччя, добра та радості у кожну українську родину, і звісно ж мирного неба над головою та усією Україною! 


А тепер переходимо до справ. Тож, прошу Вас сердечно, згідно закону України про інформацію, надати мені достовірні дані про те, стільки отримав ваш/наш директор "Укрпошти" Ігор Юхимович Смілянський заробітної плати разом із усіма виплатами: за вересень 2019 рік, жовтень 2019 рік, листопад 2019 рік, грудень 2019 рік, січень 2020 рік? За інформацією різних ЗМІ, вона вже сягнула двох мільйонів гривень за один робочий місяць. І деякі люди вже навіть думають, що це новини із "дурдому", бо в їхнію реальність повірити звичайному працівникові з мінімальною заробітною платою, на пів ставки, дуже складно. Тож, або підтвердіть це, або спростуйте. 

Окрім цього, побачивши пана Смілянського інтерв'ю на 5 телеканалі, де він одноосібно, без дозволу українців, чомусь планує продати китайцям сортувальний цех в центрі міста Києва разом із трьома гектарами землі... В мене виникло питання: китайці хочуть в центрі нашої столиці військову базу побудувати? Чи для чого їм наш український сортувальний цех? Чи не загрожує такий крок зі сторони Укрпошти національній безпеці України, і чому він вважає, що китайцям сортувальний цех більше потрібен ніж українцям? При усій повазі до самого Китаю. Чи не краще б було за рахунок  "не значної" заробітної плати директора "Укрпошти" реанімувати сортувальний цих, частину приміщення  перепрофілювати, і створити українцями для українців нові робочі місця?  


З повагою, дай Бог вам сили витратити свою заробітну плату на хороші справи, з най кращими побажаннями у наступному Новому році!

                                                     Ірма Крат 


14.01.20 р. 
Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.