Зеленський наносить перший удар по Медведчуку

28 июля 2019, 17:25
Владелец страницы
SvitlanaPlay@ukr.net
4
33023
Зеленський наносить перший удар по Медведчуку
Зеленский и Богдан

Увага команди президента прикута до Новограда-Волинського

В Офісі президента Володимира Зеленського проявляють цікавість до міста Новоград-Волинський.

Як повідомляють мої джерела в ОП, Андрій Богдан спілкувався з Володимиром Зеленським стосовно результатів виборів в 65-му окрузі, де член "Слуги народу" Дмитро Костюк фейєрично переміг двічі спікера парламенту Володимира Литвина. Інтерес президента до нашого міста викликаний його вдалим розташуванням. Новоград –великий транспортний вузол, в якому перетинаються дві міжнародні траси. Також в минулому місто славилось великими промисловими масштабами виробництва, однак зараз ситуація залишає бажати кращого.

Особливо в Офісі президента зацікавились нашим містом завдяки нафтопроводу "Дружба", через який поставляє нафту в Україну кум президента Росії Володимира Путіна Віктор Медведчук. В оточенні Зеленського розуміють потенційну загрозу від Медведчука і вирішили одразу почати його ослаблювати. Операцію з приборкання кума Путіна почнуть з Новограда - планується забрати у Медведчука вагомий механізм заробітку у вигляді нафтодоларів. Як відомо, на новоградській нафтобазі постійно йде розлив "лівого" бензину та дизтоплива - саме тут береться "чорна" готівка на ведення Медведчуком проросійської політики в Україні.


Першим кроком цієї операції, як говорить мій співрозмовник в ОП, стануть місцеві вибори, рішення про які Зе-команда може прийняти вже найближчим часом. Зокрема, серйозну ставку нова влада буде робити на вибори мера. Нинішній мер Новограда Віктор Весельський команду президента не влаштовує категорично – він абсолютно неефективний, а також не підходить під гасло про "нові обличчя". 


Лідер партії "Слуга народу" Дмитро Разумков, як мені стало відомо, під час виборчої кампанії зустрічався з деякими потенційними кандидатами на пост мера Новограда-Волинського. Є інформація, що одному з претендентів на посаду мера запропонували йти на вибори від партії президента, однак його ім'я тримають в секреті.
Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Владимир Зеленский,Виктор Медведчук
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.