Бессарабські зустрічі Василя Резніченка

16 липня 2019, 13:12
Власник сторінки
журналист
0
36
Бессарабські зустрічі Василя Резніченка

Люди втомилися так жити, і хочуть змін. А от чи готові брати на себе відповідальність, і не продаватися за тисячу гривень, – велике питання. Відповідь на яке отримаємо 21 липня…

Розбитими дорогами Бессарабії, на Одещині, їздить автівка Василя Резніченка. Від села до села.

Кандидат зустрічається з реальними людьми, які розповідають про болючі проблеми краю. Хто і коли їх вирішить? Люди чекають на результат вже сьогодні! Вже скільки років слухають казки політиків…

-Розумію, що по кожному селу на 141 окрузі є свої болючі точки, але в більшості випадків вони десь схожі з нашими, – і потребують вирішення на загальнодержавному рівні.- говорить кандидат у народні депутати України Василь Резніченко, – Ці проблеми глобальні: відсутність питної води, бездоріжжя, каналізація в рекреаційних зонах, створення робочих місць, від чого напряму залежить достаток кожної родини. Це й пошук нових підприємств, розвиток туризму, покращення екології та ряд комплексних заходів, щоб відновити наші колись заможні бессарабські села. Але так, як нам вдалося «перезавантажити» Лиманську ОТГ, потрібно якісно і в максимально стислі терміни змінити Україну. Мабуть, нас теж є за що критикувати, але краще стати поряд, і разом ми зробимо більше гарних справ.

Саме тому у Верховній Раді інтереси місцевих громад мають представляти люди, які знають життя зсередини, які на власному досвіді переконалися, що зміни починати треба з себе. Які вміють аналізувати, мислити стратегічно, прораховувати наперед – і вести за собою інших. Саме тому я і вирішив піти у владу: відстоювати інтереси моїх земляків.
Хотів би звернутися до кожного мешканця Татарбунарського, Кілійського, Білгород-Дністровського районів. 21 липня ви зробите важливе рішення. Почуйте мене: там, у владі, від однієї людини нічого не залежить. Залежить багато, – коли ми разом, спільно, поряд – стаємо до роботи, щоб зробити успішною Україну для наших дітей.
Зробити бессарабський край кращим в Україні, гідним для життя майбутніх поколінь.

-Без перебільшень, найяскравіша виборча кампанія на бессарабських теренах – Василя Резніченка, голови Лиманської ОТГ, що зараз балотується до Верховної Ради по 141 виборчому округу. – зауважила громадська активістка Оксана Піднебесна, – Щодня – мінімум 5 зустрічей, в різних селах Кілійського, Татарбунарського, Білгород-Дністровського районів. Часом в тих місцях, де не ступала нога нині діючого нардепа, чи голови РДА.

 

Люди втомилися так жити, і хочуть змін. А от чи готові брати на себе відповідальність, і не продаватися за тисячу гривень, – велике питання. Відповідь на яке отримаємо 21 липня…

Бессарабські зустрічі Василя Резніченка тривають…

Україна переможе!

Рубрика "Блоги читачів" є майданчиком вільної журналістики та не модерується редакцією. Користувачі самостійно завантажують свої матеріали на сайт. Редакція не поділяє позицію блогерів та не відповідає за достовірність викладених ними фактів.
РОЗДІЛ: События в Украине
Якщо ви помітили помилку, виділіть необхідний текст і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію.