Фейкові вибори в Криму. Партія «Родина» - «спецназ Путіна».

8 июля 2019, 14:50
Владелец страницы
0
139
Фейкові вибори в Криму. Партія «Родина» -  «спецназ Путіна».

Російська влада в Криму намагається "протиставити" дві дружні партії. Вибори без вибору.

Напередодні російських місцевих виборів у Криму стають відомі все нові прізвища претендентів на владу. Наступними після «єдиноросів» частково оприлюднили свій кримський список у російській партії «Родина».

Представники партії «Родина» російського політика Олексія Журавльова борються за владу в Криму з 2014 року, незважаючи на те, що багато їхніх колег відмовилися це робити через західні та європейські санкції. Щоправда, на перших російських виборах жоден висуванець «Родины» не потрапив до кримського парламенту.

Костянтин Книрик очолив список майбутніх кандидатів у депутати підконтрольного Кремлю кримського парламенту. 29-річний проросійський активіст уродженець Бахчисарая, випускник Одеської юридичної академії, депутат Бахчисарайської міськради. У минулому був організатором різних акцій проти українських ініціатив, НАТО, Європи та США. У лютому-березні 2014 року активно брав участь у подіях, пов'язаних із російською анексією півострова. Зокрема, він разом зі своїм нинішнім соратником у партії Сергієм Веселовським у березні 2014 року захоплював офіс редакції «Центру журналістських розслідувань» у Сімферополі та брав участь в інших акціях проти журналістів та проукраїнських активістів.

Після того як півострів опинився під контролем Росії, Костянтин Книрик всіляко підтримував проросійських бойовиків на Донбасі. Він заснував і керує агентствами «News Front» і «Південно-східний фронт», які є рупорами проросійських бойовиків.

Костянтин Книрик активно бере участь у політичних ток-шоу на російських телеканалах. У своїх публічних виступах він говорить, що «Україну захопили американці, які під виглядом допомоги в боротьбі за цілісність держави хочуть знищувати російських людей».

Ім'я Костянтина Книрик згадується у «плівках Глазьєва» записах телефонних розмов людей з голосами, схожими на голоси радника російського президента Сергія Глазьєва та голови російського Інституту країн СНД Костянтина Затуліна, оприлюднених в Оболонському райсуді Києва у справі про держзраду експрезидента України, втікача Віктора Януковича. Згідно з цими записами, «Книрик і компанія» 2014 року брали участь у формуванні списку членів кримського уряду Сергія Аксенова. Але сам Костянтин Книрик публічно ніколи про це не згадував.

До російської анексії Криму він теж був відомий активною проросійською діяльністю. Зокрема, очолював радикальний проросійський комітет громадянської безпеки «Наше право», який підтримував проросійські ініціативи на півострові. Взимку 2013-2014 років підтримував кримські акції «антимайдану».

У лютому 2014 року допомагав російським силам захоплювати півострів, виступаючи на антиукраїнських акціях на боці «кримської самооборони».

2017 року Сергій Веселовський балотувався на довиборах у депутати Сімферопольської міськради, але вибори програв.

Зараз у пріоритетах Сергія Веселовського контроль за використанням коштів у межах російської Федеральної цільової програми соціально-економічного розвитку Криму, оскільки, на його думку, в Криму «не вистачає активності депутатів» у цьому питанні.

У кримському списку російської партії «Родина» до парламенту Криму також йде керченський активіст Віктор Сажин, який нещодавно залишив лави «Единой России».

Ще один фігурант списку кримської «Родини»  Костянтин Ерманов  керченський активіст «кримської весни», один із учасників зірваної в Сімферополі зустрічі колишнього та єдиного президента Криму Юрія Мєшкова з кримчанами.

З «Родиной» цього року йде на вибори депутат Сімферопольської міськради Степан Кіскін. 2014 року він отримав депутатський мандат під прапорами КПРФ. Торік Степан Кіскін був одним із організаторів і учасників акцій проти підвищення пенсійного віку в Росії. Незабаром після цього Степан Кіскін зі скандалом залишив КПРФ, повідомивши про «вимушений розрив відносин» через «репресії керівництва Кримського рескому КПРФ щодо неугодних».

Серед кандидатів у депутати в списку «Родины» опинилася кримська активістка Катерина Горелкіна.

Вона кілька років займається проблемами соціально незахищених кримчан, очолює громадську організацію «Життя у твоїх руках».

2014 року активістка допомагала розміщувати в Криму переселенців із Донбасу. Завдяки цьому російські телеканали назвали її «рятівницею жінок і дітей Донбасу від «Правого сектора». Торік Катерина Горелкіна намагалася потрапити до складу Громадської палати при російському парламенті Криму за квотою спікера Володимира Константинова, але в результаті туди не пройшла.

У списку російської «Родины» у кримський парламент йде заступник голови адміністрації Сак Шериф Османов. Він більш ніж 10 років працює на держслужбі. До російської анексії Криму закінчив Національну академію державного управління при президенті України. Спочатку був головним фахівцем в управлінні економіки та ринкових відносин виконкому Сакської міськради, потім очолив це управління. Під час російської анексії Криму завідував сектором міжнаціональних відносин міськради, а потім пішов на підвищення до заступника голови адміністрації.

Місце у списку «Родины» дісталося також Емілю Арпатли, якого називають кримськотатарським активістом. Але про нього майже нічого не відомо. У відкритому доступі є згадки про співпрацю з кримською владою та поїздки Росією. Судячи з інформації з соцмереж Еміля Арпатли, йому 26 років і він заробляє передаючи в оренду автомобілі та організовуючи весільні кортежі. «Не треба говорити, що я поганий. Просто знайдіть кращого, ніж я, і зваліть», пише він на своїй сторінці «ВКонтакте».

Це не повний перелік майбутніх кандидатів у депутати від «Родины». У партії також згадують про лідерів ветеранських, екологічних та благодійних організацій, але поки без конкретних прізвищ.

Кандидати від «Родины», за словами Костянтина Книрика, не будуть опозицією до чинної кримської влади, але й не будуть «покірними слугами, кивати головою та погоджуватися на накази зверху». «Сьогодні в Криму потрібні люди, здатні висловлювати свою позицію і бути представниками інтересів громадян. Ми не опозиція, ми альтернатива», стверджує він.

Водночас Сергій Веселовський та інші партійці-майбутні кандидати в депутати говорять про намір домагатися влади в конкурентній боротьбі з російською партією влади, а деякі й зовсім відкрито говорять, що хочуть із нею боротися. Подібні наміри виглядають досить суперечливо, враховуючи, що Костянтин Книрик вважає «Родину» «спецназом президента Росії» та говорить про підтримку курсу Володимира Путіна.

 

 

Рубрика "Блоги читателей" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.
РАЗДЕЛ: События в Украине
ТЕГИ: Родина,Партия,вибори,Крим
Если вы заметили ошибку, выделите необходимый текст и нажмите Ctrl+Enter, чтобы сообщить об этом редакции.